SafeGroup

Pełna wersja: McAfee Internet Security 2013 za darmo na 1 rok na 3PC
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Attention! To participate, you must specify your bank card details. All according to the official site of McAfee and everything is completely safe.
Tylko trzeba podać dane karty płatniczej i potem wyłączyć automatyczna odnowę subskrypcji.
zord napisał(a):Tylko trzeba podać dane karty płatniczej
Trochę tozniechęcające.. :/
Orientujecie się może czy klucz z wersji 2013 będzie działał również z wersją 2014?
zawsze mzona uzyc fakenamegenartor
W PLAYSTATION PLUS robiłem tak kilka razy i nie widze w tym nic dziwnego.


Dodano: 15 sie 2013, 10:56

Miquell napisał(a):
zord napisał(a):Tylko trzeba podać dane karty płatniczej
Trochę to zniechęcające.. :/
Orientujecie się może czy klucz z wersji 2013 będzie działał również z wersją 2014?


W PLAYSTATION PLUS robiłem tak kilka razy i nie widze w tym nic dziwnego.
Mógłby mi ktoś pomóc to pobrać ?
Próbowałem użyć stronki

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ale nie działa
Ciągle wysypuje się na We''re unable to complete your transaction. Please change your payment information and try again, or contact Customer Support if you still need help.
Ja wszystko wpisałem i mam cały czas błąd "We''re unable to complete your transaction. Please change your payment information and try again, or contact Customer Support if you still need help." Myślę, że może być problem z Visa, a dane używam stąd

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

może ktoś pomóc?

Jeśli ktoś wie jak to zrobić to bardzo był bym wdzięczny za pomoc lub jak ktoś ma więcej tego to proszę o klucz lub download tego McAfee IS 2013 na 1rok na 3PC.

Tibu

,,nie Jesteśmy w stanie zrealizować transakcji. Proszę zmienić informacje dotyczące płatności i spróbuj ponownie lub skontaktuj się z obsługą klienta, jeśli nadal potrzebujesz pomocy.,,

wiec enjama i ollek22 musicie cos zmienić ;D

ktośtam

Tibu napisał(a):,,Jesteśmy w stanie zrealizować transakcję.

Raczej: nie jesteśmy w stanie zrealizować transakcji .

Tibu

racja mały błąd ;D