SafeGroup

Pełna wersja: Jak zgrać na płytkę Windows z komputera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam takie pytanie jest jakaś możliwość zgrania Windowsa na płytkę z komputera, bo system jest chyba gdzieś ukryty na dysku i nie wiem jak go odnaleźć i nagrać na płytkę, ale jak raz instalowałem (w opcjach odzyskiwania wybrałem ponownie zainstaluj system Windows) to zainstalował się bez problemu, ale nie mam pojęcia gdzie go szukać.
ollek22 napisał(a):ale nie mam pojęcia gdzie go szukać.
Najpewniej na wydzielonej partycji dysku służącej do odzyskiwania systemu Wink
Czyli jak dokładniej nagrać Windowsa z dysku na płytkę, bo się nie znam na tym, bo mam 3 partycje w tym 2 widoczne w 1 jest OS i ma 915Gb a 2 ma 15Gb i nie mam dostępu do niego a 3 całkowicie ukryty że nie można podglądnąć.
Tego się nie nagrywa co najwyżej kopie tej partycji możesz zrobić.
Aha dzięki, a jakim programem mogę zrobić tą kopie, albo czy mogę ściągnąć z internetu Windows tą sama wersja i po prostu wpisać klucz w razie czego jak by mi dysk padł, bo wiem, że na innym komputerze nie mogę wgrać bo mam OEM, ale to się przypisuje chyba do ram także jak dysk by mi się uszkodził to mogę z internetu ściągnąć i aktywować moim kluczem?

ktośtam

Kamillo napisał(a):Tak, możesz ściągnąć z neta (co odradzam) i aktywować swoim kluczem. Jednak lepiej jest pożyczyć od kogoś płytę z tą samą wersją systemu.
Jak pobierzesz z neta to nie wiadomo co tam może być, jedyne prawdopodobnie to wirus, czyli w tym obrazie systemu.

Zawsze można porównać sumy kontrolne SHA-1 pobranych obrazów ISO, z tymi z TechNetu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mogę Ci udostępnić link do czystego obrazu windowsa x64 , jeśli chcesz to pisz PW .
Jaka to wersja windowsa? Jeśli w7 to można normalnie ściągnąć obraz z serwerów MS:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Windows 7 Home Premium x86 English

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Windows 7 Home Premium x64 English

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Windows 7 Professional x86 English

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Windows 7 Professional x64 English

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Windows 7 Ultimate x86 English

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Windows 7 Ultimate x64 English