SafeGroup

Pełna wersja: Problemy z przeglądarką
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Objawy zainfekowania:
Samo włączanie przeglądarki trwa ok. 15-20 sek. a jak się już w końcu włączy to czasami nawet strony domowej czyli google.plnie wczytuje. Gdy zdarzy się,że mogę skorzystać z przeglądarki, to niektórych stron w ogóle nie wczytuje lub trwa to bardzo długo albo się zawiesza na kilka sekund, bardzo często też przerywa działanie wtyczka Adobe Flash. Mam przeglądarkę Firefoxa Mozilla, wersja najnowsza i wtyczki aktualizowane.

Wykonywane działania:
Skanowałem Bitdefender Security 2013 i Ashampoo Anti-Malware, znalezione wirusy usunąłem, wyczyściłem historię przeglądarki, ale dalej jest ten sam problem. Proszę o pomoc, jak temu zaradzić, czy wciąż mam kompa zainfekowanego?



Logi:
Tutaj logi:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odinstaluj:
Bonjour

Wyczyść Firefox z adware: menu Pomoc > Informacje dla pomocy technicznej > Zresetuj program Firefox. Reset nie naruszy zakładek i haseł.

Do OTL i w okienku własne opcje skanowania skrypt wklej i wykonaj:

Kod:
:OTL
DRV - File not found [Kernel | Disabled | Stopped] -- D:\Windows\system32\drivers\blbdrive.sys -- (blbdrive)
DRV - File not found [Kernel | On_Demand | Unknown] ---- (ass951xh)

:Reg
[-HKEY_CURRENT_USER\software\microsoft\windows\currentversion\explorer\mountpoints2]

:Files
D:\Windows\tasks\Adobe Flash Player Updater.job
D:\Windows\tasks\Google Software Updater.job

:Commands
[emptytemp]
[resethosts]


Pokaż raport z wykonania.
Witam.

OdinstalowałemBonjour, zresetowałem Firefoxa i wykonałem skrypt, oto raport:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Przeglądarka działa jak należy,wielkie dzięki za pomoc.

Pozdrawiam
Po tym wszystkim klik w sprzątanie w otl