SafeGroup

Pełna wersja: Who is Who.....?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich ; ..jestem nowym w tej grupie którą przez przypadek odkryłem ,wierze mocno ze będzie to grupa wsparcia i pomocy , pomocy bezinteresownej ,dla WOLNEGO INTERNETU ................może jednak przejdędo sedna sprawy ,z komputerem jestem obeznany jako tako ,nie znaczy jednak że po japońsku ...jednak od około trzech lat borykam się z pewnym problemem i stwierdzeniem ,jak w temacie :-) choć tak na marginesie tego tematu to na 99% wiem kto jest kto ,jednak czasami chce wiedzieć wiecej :-)... dlaczego piszę w tym rozdziale ? ponieważ moja intuicja ,czy tez przeczucie mówiło mi że w moim komputerze jest coś nie tak ,za długo było oczekiwaniekliknięciem tematu i generowanie go .....dlawiekszej dokladności mamu siebie zainstalowanyPure 3.0 firmy Kaspersky ,jednak pomimo wielokrotnego skanowania nic on nie wykrył ,jednak zauważyłem iż ścislej monitoruje IE ,przynajmniej jego strony ,niż inne przegladarki ,a używam ich więcej ..np. FF...Opera ....jednak ostatnio po zainstalowaniu pr. Spybot Serach & Destroy ,który uważam za bardzo dobry program (nie certoli się z układami ,kto z kim i za ile )...wykrył u mnie 3 miejsca "podglądu " i to w IE !!!, były to 3 słownie trzy kluczowe dziedziny internetu ,Cache.....Cookie..i Historia , co o tym sądzić ? dzieło przypadku czy zaplanowane ?..skłonny jestem do stwierdzenia tego drugiego , stawia to jednak pytanie co z .....Kasperskim ?...czy na to pytanie można znalezć odpowiedz, myślę że tak .Stawiam jednak pytanie ,co możecie mi panowie i panie w tym temacie pomóc , zaznaczm iż nie jestem w tym temacie dobry ,ale chcę wiedziec więcejwięc prosze o cierpliwość , tak na marginesie tego internetu ....zapewne gdybym powiedział iż w moim komputerze w nocy zachodzą dziwne zmiany ,bez kabla i baterii ,to uznano by mnie za wariata ......a jednak tak jest :-(....co mogę zrobić? liczyć w dalszym ciągu na Ksperskiego ,czy zainstalować sobie dobrą zaporę ....czy ktoś mi coś poradzi , za wszelkapomoc serdeczne dzięki ...pozdrawiam RM

ktośtam

Postaw więcej wielokropków, źle umiejscowionych spacji i generalnie olej jeszcze bardziej zasady poprawnej pisowni, to znacznie lepiej będzie się czytało, to co napisałeś i dzięki temu lepiej będziemy mogli Ci pomóc.
Popraw temat i treść wątku albo poleci do kosza.