SafeGroup

Pełna wersja: Jak łatwo zainstalowac ***
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


jak wejdziecie na stronke bedzie pisać że nie można otworzyć filmiku bo wam brakuje kodeka i trzeba ściągnąć.A w rzeczywistości wam się SYF instaluje
AntiVir czuwa Tongue

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Już ja na jednym forum to widziałem
To te cho..... boty rozsyłają to badziewie:baseball:
heh, antiVir ma szybkie aktualki, więc naprawdę nie ma się co obawiać Wink
Pozatym wykrywanie Zlob i rodzinkie Dropperow ma w standardzie wykrywania heurystycznego na poziomie low, więc co by dpopiero się dzialo na high Tongue
Stary napisał(a):heh, antiVir ma szybkie aktualki, więc naprawdę nie ma się co obawiać Wink
Pozatym wykrywanie Zlob i rodzinkie Dropperow ma w standardzie wykrywania heurystycznego na poziomie low, więc co by dpopiero się dzialo na high Very Happy wykryje zagrożenia będące w niedalekiej przyszlosci - tak z 2 lat


A kiedy AntiVir się ujawnia :?: Podczas ściągania czy po ściągnięciu :?:
Sprawdziłbym go ale się boję:mrgreen:
Shady napisał(a):A kiedy AntiVir się ujawniaPodczas ściągania czy po ściągnięciu


to już nie ma znaczenia czy przed sciaganiem czy po - syf wejdzie jak zainstalujeszTongue
Przy otwarciu strony
Jarek napisał(a):Przy otwarciu strony


Ups...
Shady napisał(a):Ups...


Nie ups, tylko nie należy wchodzić na tę stronę :wink:
bodek napisał(a):Nie ups, tylko nie należy wchodzić na tę stronę

lub jesli mamy AntiVira - owszem <rotfl> :mrgreen:
anders napisał(a):to już nie ma znaczenia czy przed sciaganiem czy po - syf wejdzie jak zainstalujesz

nie wejdzie jeśli bedziemy mieli zainstalowany
Stary napisał(a):antiVir

<rotfl> ale reklama, co nie ?? :mrgreen:
Cytat: Przy otwarciu strony

dokladnie, antywirusy dzialają n zasadzie - zapobiegac, a nie leczyc Wink
No to spoko.
Mam świerzy system, AntiVir Premium Classic z licencją do końca października, skonfigurowane według opisu na stronce (

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

) i wchodzę na stronke i klikam na Download i mogę spokojnie ściągać wirusa:mrgreen:

O so chosi :?: