SafeGroup

Pełna wersja: Ochrona laptopa podczas bankowości internetowej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
System operacyjny:
Windows 8 Pro 64BIT


Zastosowanie:
Zakupy online, przelewy bankowe, portale społecznościowe typu Facebook, NK, ogólne przeglądanie internetu, komunikatory.
Zastanawiałem się nad Ashampoo Anti-Virus 2014 (mam klucz) i do tego Online Armor Free 6 może być takie połączenie?


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Procesor 2rdzeń 2.6Ghz, 3Gb ram, 256mb grafika.
Ale chyba nie chcesz się chronić przed przelewem? Grin
OK...zmień tytuł...a do rzeczy teraz. To, co zaproponowałeś będzie OK, ale to nie wystarczy, bo chodzi głównie w takim przypadku o ochronę
- przeciw loggerom...w związku z tym dobrym rozwiązaniem jest KeyScrambler, który szyfruje uderzenia w klawisze w czasie rzeczywistym...darmowa wersja jest wystarczająca, bo chroni właśnie przeglądarki
- restrykcje (ograniczone uprawnienia) dla przeglądarki, które uzyskasz dzięki trybowi RunSafer w OA
- dodatki do przeglądarki blokujące skrypty, aplety, okienka, przyciski, "lajki", itp - NoScript na przykład dla Firefoxa.

A teraz pytanie...w sygnaturze masz "AntiLogger"...masz na myśli Zemanę...SpyShelter...coś innego?
Tak mam Zemana AntiLogger ważną jeszcze ok.1 rok z promocji, ale nie wiem, czy jest dobry.
A szukam innego antywirusa, ponieważ AVG IS i HitmanPro już licencje wygasają i zastanawiałem się nad Ashampoo Anti-Virus 2014 (z tego co czytałem to jest wersja tylko 32bit także nie wiem co teraz) i do tego Online Armor Free 6.

Konto usunięte

Zemane możesz wywalić. Na windows 8 w wersji 64-bitowej to oprogramowanie w zasadzie w ogóle nie działa. Wiele razy poruszano ten problem, ale producent nic sobie z tego nie robi. Na ten system polecam spysheltera. Ewentualnie... Comodo IS,bo to jeden z niewielu softow jaki sobie na nim radzi (przy odpowiednio ustawionym HIPSie możesz wtedy zrezygnować z spysheltera).
Ja ze swej strony do ochrony w czasie korzystania z bankowości internetowej polecam Trusteer Rapport.
Może być taki zestaw :
Ashampoo Anti-Virus 2014, Online Armor Free 6, Adblock Plus, SpyShelter 8.5.1 Personal Free?

Nie wiem, czy to dobry zestaw na Windows 8 64bit, dlatego dla pewności proszę o sprawdzenie, czy ten zestaw może być.

Eugeniusz

Zrezygnuj z SpySheltera, i tak nie będzie działać.
Ok dzięki to wystarczy taki zestaw :
Ashampoo Anti-Virus 2014, Online Armor Free 6, Adblock Plus


Dodano: 06 paź 2013, 15:23

Nie wiem, czemu pokusiłem się na wersję beta Armor Free 7 i musiałem komputer przywracać, bo coś uszkodził i teraz nie wiem, czy w 6 też tak będzie, czy ta beta aż tak niedopracowana.

ktośtam

ollek22 napisał(a):Nie wiem, czemu pokusiłem się na wersję beta Armor Free 7 i musiałem komputer przywracać, bo coś uszkodził i teraz nie wiem, czy w 6 też tak będzie, czy ta beta aż tak niedopracowana.

Ta beta jest bardzo stabilna, więc nie wiem skąd problem.
Napiszesz więcej co się dokładnie stało i jakie oprogramowanie dodatkowo było zainstalowane?
Ściągnąłem Online Armor Free stąd:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

wybrałem wersję beta 7, zainstalowałem było wszystko ok dodatkowo podczas instalacji 2 razy coś się zainstalowało bo pytał o zgodę i dałem ok i było wszystko dobrze zainstalował się i zrobił wstępny skan i było do tej pory OK.
Chciał zrobić restart, aby ochrona całkowicie się włączyła i tu już był problem komputer już się nie włączył był jakiś problem nie pamiętam kodu błędu, ale system napotkał problem i po prostu przywróciłem go do poprzedniego stanu i już jest OK i nie wiem, czy instalować Online Armor Free w wersji 6 (stabilnej), czy też będzie podobny problem.

a pobierałeś przez asystenta?...z zielonego przycisku "Pobierz program"? Jeśli tak, to doinstalowanekomponenty mogły coś namieszać...chociaż to tylko przypuszczenie.
Dobrze rozumiem, że Trusteer Rapport to coś w deseń HitmanPro.Alert 2.0? Jeśli tak, to co możecie powiedzieć o tych produktach w kwestii porównania?
Nie pobierałem przez asystenta, a te 2 dodatkowe programy się zainstalowały już w trakcie instalacji Online Armor Free 7, coś w stylu sterowników od karty sieciowej.