SafeGroup

Pełna wersja: otwórz plik- ostrzeżenie o zabezpieczeniach
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nurtuje mnie jedna rzecz:
Po sformatowaniu komputera i zainstalowaniu systemu na nowo, przy ściąganiu programów i ich otwarciu nie pojawia się komunikat "otwórz plik- ostrzeżenie o zabezpieczeniach". Mi to nie przeszkadza, wręcz przeciwnie, jest to mi na rękę,ale ciekawi mnie dlaczego nie wyświetla mi się ten komunikat. Mam włączone wszystkie zapory, ochronę.
jakieś pomysły?

Pozdrawiam

P.S. Temat chyba zbyt trywialny, wiec chciałam go usunąć,ale opcja "usuń" nie działa więc bardzo proszę moderatora o usunięcie tego postu i tematu.
Przepraszam za problem

Jurek



Nie jestem pewien ale prawdopodobnie związane jest to brakiem aktualizacji lub Service Packa.
Jurek napisał(a):

Nie jestem pewien ale prawdopodobnie związane jest to brakiem aktualizacji lub Service Packa.


Nie ma żadnego związku. Ja posiadam SP3 oraz najnowsze łaty i też mam ten komukat.
Zajrzyj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Serafin napisał(a):
Jurek napisał(a):

Nie jestem pewien ale prawdopodobnie związane jest to brakiem aktualizacji lub Service Packa.


Nie ma żadnego związku. Ja posiadam SP3 oraz najnowsze łaty i też mam ten komukat.
Zajrzyj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



oraz tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]