SafeGroup

Pełna wersja: Webroot SecureAnywhere 2014 za darmo na 2 lata
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cytat: Webroot SecureAnywhere Antivirus to niezwykle szybkie i skuteczne oprogramowanie, zapewniające skuteczną ochronę przed wirusami, robakami, rootkitami, keyloggerami, trojanami, komponentami adware, a także przed innymi aplikacjami szpiegującymi. Warto dodać, że program nie koliduje z innymi programami antywirusowymi i zapewnia dodatkową warstwę ochronną systemu Windows.

Narzędzie identyfikuje i zabezpiecza system przed nowymi zagrożeniami, bez konieczności pobierania nowszych aktualizacji zabezpieczeń. Korzysta tylko z niewielkiej ilości pamięci operacyjnej. W tym wypadku jest jednym z najlżejszych i najszybszych programów antywirusowych. Skanuje cały komputer zaledwie w ciągu kilku minut.

Webroot SecureAnywhere Antivirus chroni komputer w czasie rzeczywistym i w momencie wykrycia nieznanego zagrożenia automatycznie go wyłącza i blokuje, a następnie przenosi go do specjalnego wirtualnego środowiska SafeStart Sandbox, w którym zostaje dokładnie przeanalizowany i przeskanowany. Oprócz tego posiada narzędzie do kontrolowania i zarządzania wszystkimi, aktywnymi procesami działającymi w tle systemu operacyjnego.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Aby skorzystać z promocji instalujemy specjalna wersje webroota

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


kopiujemy klucz i odinstalowujemy następnie instalujemy pełną wersje i aktywujemy skopiowanym kluczem

Link do pełnej wersji

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zord...wart jesteś ozłocenia Grin
Juz widzę te telefony do polskiego przedstawiciela: "Ej słuchajcie podpięło się do naszej chmury 100 000 ludzi Polski. Dziwne bo sprzedaliśmy tam 10 sztuk"Tongue Dzięki ZordSmile
Działa Beer
Dzięki, jesteś wielki Grin
Teraz mam dylemat czy WR czy AAV, który mam na rok. :/
Dzięki , skorzystałem , działa, AV na dłużej . Czy to jakiś klucz korporacyjny? .. a mniejsza o to . Plus, bo na starym lapku smiga i chroni wzorowo.
Wszystko śmiga, wielkie dzięki mistrzu! Smile

Dusiek

Zord trzeba by Ci tutaj na forum pomnik za życia twego postawić Grin
Dzięki działa, mam jeszcze AVG IS 2014 i AntiLogger zostawić czy odinstalować?

Konto usunięte

Promo roku! Dzięki mistrzu zord! Smile

us_er

Zord na prezydenta! Grin
Był problem z odinstalowaniem tej pierwszej "specjalnej" wersji na Windows 8 64 bit, i pomogła tylko kasacja ręczna (fizyczna + rejestr). Ale po restarcie nowa pełna wersja zainstalowala sie poprawnie. Klucz jest na 2 lata. Na Windows 8 32 bit problemow z deinstalacją nie zauwazylem. Klucze są różne (a więc indywidualne). Brak konfliktów z Zemaną/Mamutu + AVG IS 2013. Dziękuję za informacje o swietnej promocji Smile
Zordzie,takie promo to tylko od Ciebie Grin
THX !!!!!

btw: zainstalowałem promo, a potem na to promo normalną wersję, bez deinstalacji, i jest 2 lata Grin
..może być razem z Eset''em Smart Security ? ;>

Ps. Dziekuję Zord zieBeer;D
Do kiedy jest ta promocja?

us_er

OPEN napisał(a):..może być razem z Eset''em Smart Security ? ;>


Zainstaluj - przekonasz się czy może być razem z Esetem.

Ja zainstalowałem przy Bitdefenderze Total Security i jak do tej pory wszystko płynnie chodzi Smile
us_er napisał(a):
OPEN napisał(a):..może być razem z Eset''em Smart Security ? ;>


Zainstaluj - przekonasz się czy może być razem z Esetem.

Ja zainstalowałem przy Bitdefenderze Total Security i jak do tej pory wszystko płynnie chodzi Smile


Dzisiaj miałem problem z logowaniem na konto Administratora Wink
Tylko nie wiem co było przyczyną do końca.. bo wczoraj miałem 19 aktualizacji (Windows Update) i uruchomiłem ponownie laptopa a po ponownym uruchomieniu już brat się zalogował na konto "Standardowe".. może powinienem po ponownym uruchomieniu zalogować się na konto Administratora w celu ukończenia instalacji aktualizacji z pełnymi uprawnieniami do systemu - nie wiem Wink

Na wszelki wypadek dodałem reguły / wykluczenia w Esecie, MBAM, Webroot - dla wszystkich tych programów wzajemnie.. i Teraz jest OK Wink
Czy naprawdę uważacie za konieczne używanie webroota + innego antywirusa?
Moim zdaniem zapewnia ona wystarczający poziom ochrony i nie ma sensu łączyć go z dodatkowym softem.
Jeśli ktoś chce więcej silników to polecam qihoo 360 IS...

us_er

yaslaw napisał(a):Czy naprawdę uważacie za konieczne używanie webroota + innego antywirusa?
Moim zdaniem zapewnia ona wystarczający poziom ochrony i nie ma sensu łączyć go z dodatkowym softem.
Jeśli ktoś chce więcej silników to polecam qihoo 360 IS...


Odpowiedź zawarta jest w pytaniu: Co jest dla Ciebie najistotniejsze - ZAPOBIEGANIE czy LECZENIE??
Myślę, że yaslaw nie pytał, a jeśli już to retorycznie...jego pytanie z góry narzuca odpowiedź Smile
Stron: 1 2