SafeGroup

Pełna wersja: Avira 9
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Na bardzo szybko przetestowałem sobie wersje 9 mając nadzieje iż webguard nie spowalnia ściągania plików z internetu, niestety zawiodłem się gdyż spowalnia tak jak przy wersji 8 ! Bardzo mi się to nie podoba , taki program jest dla mnie skreślony .

lunaticdreams

"Na bardzo szybko przetestowałem sobie wersje 9 mając nadzieje iż webguard nie spowalnia ściągania plików z internetu, niestety zawiodłem się gdyż spowalnia tak jak przy wersji 8 ! Bardzo mi się to nie podoba , taki program jest dla mnie skreślony . "

To Lipa wielka,dlatego ja wolę wersję free,choć teraz to nawet niemam antywirka
no i dobrze avira 9 to super dziadowski antywirus.
Według mnie powinni to dopracować ! Ściągam plik, posiadam łącze 2 mb a transfer przez długi czas stoi na 1 kb i nie chce rosnąć - przegięcie...

EDIT

Dalej nie zrobili nic w sprawie komunikatorów - TLEN wciąż się wiesza...
VenomX napisał(a):Według mnie powinni to dopracować ! Ściągam plik, posiadam łącze 2 mb a transfer przez długi czas stoi na 1 kb i nie chce rosnąć - przegięcie...


ta a zauważyłeś że plik mimo tego ściąga się
u mnie też to jest
w rzeczywistości plik jest ściągany w niby wirtualny sposób ponieważ jest skanowany
jak zeskanuje to pasek zapełnia się w całości

tlen ggu mnie działa nie wiem co u ciebie nie tak
U mnie Avira Premium działa prawidłowo ( nie ma zwalniania transferu, gg działa prawidłowo ).
polak900 napisał(a):
VenomX napisał(a):Według mnie powinni to dopracować ! Ściągam plik, posiadam łącze 2 mb a transfer przez długi czas stoi na 1 kb i nie chce rosnąć - przegięcie...


ta a zauważyłeś że plik mimo tego ściąga się
u mnie też to jest
w rzeczywistości plik jest ściągany w niby wirtualny sposób ponieważ jest skanowany
jak zeskanuje to pasek zapełnia się w całości


No i co z tego , że się ściąga ? Pytanie brzmi jak się ściąga ? Korzystam z łączą 2 mb i chciałbym aby z maksymalnym transferem się ściągały pliki...Na cholerę mi taki program , który w ten sposób działa, dla mnie to spora wada .
Po to antywirusy mają WebGuarda żeby skanował on to co się ściąga co musi być okupione spowolnieniem downloadu - nie widzę w tym nic dziwnego. Po prostu jeden spowalnia mniej, inny bardziej.
Pablosss napisał(a):Po to antywirusy mają WebGuarda żeby skanował on to co się ściąga co musi być okupione spowolnieniem downloadu - nie widzę w tym nic dziwnego. Po prostu jeden spowalnia mniej, inny bardziej.


Jakoś nie zauważyłem aby NOD miał z tym problem...
VenomX napisał(a):Jakoś nie zauważyłem aby NOD miał z tym problem...


Tak jak ja nie zauważyłem tego z Avirą.
Pablosss napisał(a):
VenomX napisał(a):Jakoś nie zauważyłem aby NOD miał z tym problem...


Tak jak ja nie zauważyłem tego z Avirą.


Jurek też krzyczał na Avirę z tego powodu...Fajnie , że ty nie masz z tym problemu .
mały test wyłączyłem webguardai ściągnąłem plik
następnie go włączyłem
wynik jest podobny tylko technika inna
nie wiem w czym problem

ale jak ci nie odpowiada avira to szanuję to i cię do niej nie będę przekonywał
venomx nod też jest dobry nie
Pewne osoby mają problemy używając poszczególnych programów ( nie tylko AV ), inne ich nie mają - tak było, jest i będzie.
Ja też nie miałem problemów z tego powodu, gdy jeszcze korzystałem z Aviry Premium 9 Smile
VenomX wróciłeś? Tongue

Jurek

Pablosss napisał(a):Pewne osoby mają problemy używając poszczególnych programów ( nie tylko AV ), inne ich nie mają - tak było, jest i będzie.


Święta prawda. Czasem nawet trudno zrozumieć dlaczego.

p!otr@$

weguard to scaner HTTP mam program cfossped i podglądam procesy jakie łączą sie z netem, przeglądam strony operą czy firefoxem to takowe sie niełączą z netem, tylko zawsze webguard, nawet radio w nowym GG pobiera weguard, wchodzimy na spedstest przy 2mb prdędkosc 25kb/s ale tylko na 5 sekund i potem 275kb/s ciśnie.Niewiem co komu przeszkadza niech wyłączy i posprawie.
Plati napisał(a):Ja też nie miałem problemów z tego powodu, gdy jeszcze korzystałem z Aviry Premium 9 Smile
VenomX wróciłeś? Tongue


Cały czas byłem Tongue

p!otr@$

ważne ze webguard niejest dziurawy jak nod.
p!otr@$ napisał(a):ważne ze webguard niejest dziurawy jak nod.


Każdy antywirus jest dziurawy, żaden nie zapewnia 100 % ochrony .

p!otr@$

aaaaale niewiem czym się podniecasz przy nodzie, przecierz darmowa avira lepsza no chyba że sie ma samoczucie lepsze, mam internet 3 lata i powiem tak system stawiałem wiele razy ale nie z powodu zainfekowania jakoś nigdy nic mi niewpadło miałem kasperskiego i avasta oraz obecnie avire, połatane porty WWDC MSconfig i podstawa firewall, ponoć sa kompy że wiry je omijają. śmieszą mnie wypowiedzi gosci na dobreprogramy miałem KIS2009 2 dni wpuscił mi to i tamto, odpowiedz moja matołku wywal kompa przez okno, bedziesz miał spokój,tylko matołek tak może mieć. Co bys niemiał jak się niemyśli to tak jest, samochód ci sam podrodze też niepojedzie czy gorszy czy lepszy trza nim kierować.
Stron: 1 2