SafeGroup

Pełna wersja: Prosty test na obecność Confickera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Na dole tabelka, w której została umieszczona interpretacja poszczególnych wyników.
Mi wychodzi że prawdopodobnie mam Confickera c Tongue
Ten test to nie jest żart/głupia stronka Smile

adam_993

Na Ubuntu wyświetla wszystkie obrazy. Myślę, że to prosty sposób na sprawdzenie czy komputer jest zainfekowany. Przecież Conficker blokuje strony o tematyce antywirusów, innych systemów operacyjnych (zwłaszcza Unix/Linuks). A grafika by wynik był przyjemniejszy dla oka.
Ja widzę wszystkie obrazki, ale jakoś nie widzę tego testu Wink.
Testem są właśnie te obrazki Smile
Ja widzę wszystkie obrazki
Nie widzę w sensie, że nie jestem przekonany o jego skuteczności Wink.
ja tam nie wiem nie widze tych obrazków czyżby nod żył sobie spokojnie z Confickerem ?
u mnie wszystkie obrazki widoczne = komp czysty od Conflictera Grin AVIRA + OA FTW!
zord napisał(a):ja tam nie wiem nie widze tych obrazków czyżby nod żył sobie spokojnie z Confickerem ?


Przeskanuj PC skanerami on-line lub innymi AV, ewentualnie możesz rzucić na forum log np z HJT do sprawdzenia.

Jurek

Ile wy ludzie macie lat? Jak w ciągu sekundy na podstawie wyświetlania obrazków można sprawdzić, czy jest wirus w systemie? Grin
= Normal/Not Infected by Conficker (or using proxy) Grin - bez AV

Jurek ten test pobiera obrazy z serwerow producentow programow AV. Niektore wirusy blokuja dostep do tego typu stron.

Cytat: Conficker (aka Downadup, Kido) is known to block access to over 100 anti-virus and security websites.
Wyszło mi : = Possibly Infected by Conficker (C variant or greater)
oraz = Possibly Infected by Conficker B variant i co teraz ? hehe dla mnie to jakaś bzdura .
Może masz 2 odmiany szkodnika na dysku Grin
VenomX napisał(a):Wyszło mi : = Possibly Infected by Conficker (C variant or greater)
oraz = Possibly Infected by Conficker B variant i co teraz ? hehe dla mnie to jakaś bzdura .


Mozesz wejsc na te strony:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

?
Pablosss napisał(a):Może masz 2 odmiany szkodnika na dysku Grin


A może i nie mam ? Gdybanie...Takie teściki można sobie o kant dupska...
VenomX napisał(a):A może i nie mam ? Gdybanie...Takie teściki można sobie o kant dupska...


To się upewnij czy masz czy nie - proste.
Creer napisał(a):
VenomX napisał(a):Wyszło mi : = Possibly Infected by Conficker (C variant or greater)
oraz = Possibly Infected by Conficker B variant i co teraz ? hehe dla mnie to jakaś bzdura .


Mozesz wejsc na te strony:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

?


Weszło mi na każdą stronę .

EDIT

TOTALNE BREDNIE !
VenomX napisał(a):
Creer napisał(a):
VenomX napisał(a):Wyszło mi : = Possibly Infected by Conficker (C variant or greater)
oraz = Possibly Infected by Conficker B variant i co teraz ? hehe dla mnie to jakaś bzdura .


Mozesz wejsc na te strony:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

?


Weszło mi na każdą stronę .


przyznam racje venomx te testy to ściemiajakaś
Stron: 1 2