SafeGroup

Pełna wersja: Samotność w sieci ;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

lunaticdreams

Dosyć ciekawy temat,ale się nie wypowiadam.....................




P.s- siema czullo, "znamy się" z innego forum,lóknij na mój avatar a będziesz wiedział

nsane............
lunaticdreams napisał(a):Dosyć ciekawy temat,ale się nie wypowiadam.....................




P.s- siema czullo, "znamy się" z innego forum,lóknij na mój avatar a będziesz wiedział

nsane............


oj piraci Tongue
zord napisał(a):
lunaticdreams napisał(a):Dosyć ciekawy temat,ale się nie wypowiadam.....................




P.s- siema czullo, "znamy się" z innego forum,lóknij na mój avatar a będziesz wiedział

nsane............


oj piraci Tongue


zord masz za awatara czaszkę na innym forum? Lunatica nie znalazłem
zależy na jakim forum na tym o którym pisze lunaticdreams nigdy nic nie pisałem
zord chodzi mi o forum, na ktorym masz ten avatar -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

tak to ja Tongue
taa ja też tam byłem tylko że wywalili mi konto (i byłem pod nieco innym nickiem), elwis1 też tam jest (pytał o defensewalla na forum) Tongue

lunaticdreams

Plati napisał(a):
zord napisał(a):
lunaticdreams napisał(a):Dosyć ciekawy temat,ale się nie wypowiadam.....................




P.s- siema czullo, "znamy się" z innego forum,lóknij na mój avatar a będziesz wiedział

nsane............


oj piraci Tongue


zord masz za awatara czaszkę na innym forum? Lunatica nie znalazłem


Jacy tam piraci...............................

ja na każdym forum mam ten sam avatar,czasem inaczej się nazywam ale avatar ten sam,choć natknełem się kiedy na jakiegoś użytkownika o tym samym avatarze ale nie z POLSZY