SafeGroup

Pełna wersja: CometBird bawił sie ktos ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
CometBird. Jak w tytule czy bawił sie ktos z was nią ??
Przeszukując dzisiaj na szybko internet i szukając dla swojego staruszka jakaś lżejsza przeglądarkę niż Firefox który jak zacznie wcinać po 500mb ramu i mój staruszek odmawia pracy z ta przeglądarka i wcinając przy tym sporej ilości procesora na moim staruszku a ma on juz wiek bo około 10 latek wpadłem na cos takiego opartego na firefox.
Zainstalowałem u siebie na kompie nie na staruszku i patrząc jest dość lekka przeglądarka jak i znajdziemy tam dodatki jak Noscript czy Bitdefender Trafficlight jak i działa z nia hitman pro alert lecz gorzej robi sie przy Adblock plus bo go tam nie ma lecz jest Adblock Edge.
U mnie wcinała przy około 5 kartach i na każdej było otworzone wp.pl jadła przeszło 300mb dość mało.
Lecz zasadnicze pytanie czy ktos miał z nia do czynienia może dłużej bawił się nią dłużej i wszedł ze tak ujmę do środka niej ??
Bo ja się krótko nią bawiłem postaram się jutro nią pobawić dłużej lecz przeglądarka wygląda tak jak by zakończyła swój żywot i czy rzeczywiste bezpiecznie jest ja instalować.
Czekam może na jakieś wasze opinie a jak nie to cóż do jutra poczekam aż może trochę ją poznam.

Konto usunięte

Jeżeli szukasz naprawdę lekkiej przeglądarki to polecam Midori. Nie bez powodu jest przeglądarka dla systemu pod Raspberry Pi.

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka