SafeGroup

Pełna wersja: niewidzialna aplikacja
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,

Podczas korzystania z NERO, w okienku w którym mam wybrać wybrane pliki do zgrania na płytę, pojawia się m.in. do wyboru aplikacja Youtube Downloar HyP6T2, jednak gdy wchodzę do folderu w którym ona się znajduje (w tym wypadku moje dokumenty)nie ma takiej aplikacji , a podczas szukania plików wyszukiwarka jej nie znajduje.Jakby nie istniała. Tak samo mam z plikiem od konfiguracji o nazwie desktop.

Czy ta aplikacja i plik w ogóle istnieją? Czy powinnam się niepokoić? (Wirusy to chyba nie są, bo skanowałam komputer i nic nie wykryto)

Z góry dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam
włącz pokazywanie ukrytych plików i folderów i potem wrzuć ten plik na virustotal skoro nero go widzi to na pewno jest na dysku
włączyłam tą opcję, nic nie znajduje. totalny brak. ;/
Spróbuj totalcomanderem on pokazuje wszystkie ukryte pliki nawet te których nie widać przez zwykły explorer z włączoną opcją pokazywania ukrytych plików

adam_993

A jak też nie, to ściągnij dystrybucję Linuksa na LiveCD, uruchom, sprawdź i usuń co trzeba.
Kilka razy nie mogłem usunąć wirusa, więc włączyłem Ubuntu, poszperałem na dysku, znalazłem i usunąłem.
adam_993 napisał(a):A jak też nie, to ściągnijdystrybucję Linuksa na LiveCD,uruchom, sprawdź i usuń co trzeba.

Chyba tego nie rozumem,( mam Win Xp ) ale w porządku, dziękuję za pomoc.
Smile

adam_993

To taki Linuks, tyle że nie trzeba go instalować. W czasie uruchamiania ładuje się (dosłownie) do pamięci RAM i nie używa dysku.
Możesz dać screen z okna Nero w którym pokazuje Ci się ta opcja?
bardzo proszę
raven napisał(a):bardzo proszę


Ale tu nic nie ma.
juz jest Smile

P.S. czy również moge poprosić o zajrzenie jescze do tego temtu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

? Napisałam nowy post i chciałabym coś więcej widzieć, zwłaszcza że mam jutro wizyte w serwisie i nei chce aby mnie łatwo spławionoWink
z góry ślicznie dziękuję Smile
Prosze podac pełna nazwe tej aplikacji.Z tego co potrafie odczytać to jej niepełna nazwa to
youtube downloadhyp6t2_c...a to moze być problem(mozliwa infekcja).Plik moze miec ustawiony atrybut systemowy i wtedy samo uruchomienie pokazywania plików ukrytych nic nie da.Trzeba jeszcze wyłaczyc krycie plików systemu i właczyc pokazywanie folderów systemowych lub w wierszu poleceń zdjac atrybuty.

Co do drugiego problemu to problem techniczny i jeśli komp ma plomby to pozostaje serwis.
W zadnym wypadku nie ma to zwiazku z jakimkolwiek wirusem.Mozna taki wprawdzie napisać poniewaz wiele części komputera jest programowalnych ale to wymagało by napisania nowego "sterownika" pod konkretny sprzęt.
Bardzo dziękuję za pomoc. Mam nadzieję, ze zdołam to usunąć

Życzę miłego dnia Smile

P.S. Usunęłam aplikacje Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]