SafeGroup

Pełna wersja: Najnowszy test Matousec'a
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Brawa dla Comodo Smile

EDIT

I na cholerę płacić za OA skoro jest darmowy Comodo Grin Ci którzy wydali pieniądze muszą teraz nieźle ubolewać . Powinno się zadać pytanie : Czy OA jest wart tych pieniędzy skoro darmowa zapora okazuje się być lepsza .
ESET Smart Security zrobił postęp o 1 % Grin

W obecnej chwili jak widać nie ma sensu wydawać kasy na OA, Outposta chyba, że ktoś lubi mieć po prostu spolszczony program Smile
Ratatui napisał(a):ESET Smart Security zrobił postęp o 1 % Grin

W obecnej chwili jak widać nie ma sensu wydawać kasy na OA, Outposta chyba, że ktoś lubi mieć po prostu spolszczony program Smile


Dokładnie Smile
zgadzam się lepiej na co innego wydać
pozdro
comodo super pakiet nic dodać nic ująć
Ratatui napisał(a):W obecnej chwili jak widać nie ma sensu wydawać kasy na OA, Outposta chyba, że ktoś lubi mieć po prostu spolszczony program Grin


Biorąc pod uwagę że niedługo ma się ukazać polska wersja CIS ten argument też nie jest za mocny Grin
No comodo pnie sie do gory, widac ze ludzie z tej firmy sukcesywnie ulepszaja swoj produkt.

, jesli chodzi o moje zdanie co do platnej wersji OA - warto bylo za nia zaplacic i nie zaluje tego. Doskonale sie odnajduje w GUI jakie oferuje OA, poza tym Comodo niestety na mojej konfiguracji - o czym juz kilka razy wspominalem - powodowal prawie 100% uzycie CPU, przez co dalsza praca nie byla mozliwa Sad.
Inna kwestia jest tryb Banking Mode w OA, ktory bardzo cenie i nie wyobrazam sobie teraz ze mogloby mi go zabraknac Smile
brawo dla Comodo Smile Chociaz osobiscie czekam kiedy autorzy wkoncu usuna "skórkowanie" tego programu ta niebieska ramka jest poprostu obrzydliwa, niby w v4 maja byc zmiany ale watpie.
brawo dla comodo, wykonałem dobry ruch Smile
96% - proszę proszę Grin
jeszcze tylko pl wersja i nowy interfejs - będzie super

OA Free jak i PC Tools FW - zawsze 86% !
Robią chłopaki bardzo dobrą robotę!To jak antyvirus się będzie rozwijał w takim tempie to będzie to solidny darmowy pakiecik!!

adam_993

Bardzo ładnie! Widać, że warto było instalować Comodo a nie OA Free.
Co do PC Tools to tam jest starsza wersja 5.0.036 a od jakiegoś czasu jest już 5.0.0.38, ciekawe czy jest skuteczniejsza.
Gnome napisał(a):Co do PC Tools to tam jest starsza wersja 5.0.036 a od jakiegoś czasu jest już 5.0.0.38, ciekawe czy jest skuteczniejsza.


oni tylko wydają nowe wersje tego firewalla, a podstawowych błędów jak zawiechy całego systemu przy włączaniu niektórych aplikacji z włączonym PC toolsem naprawić nie umią (na ich forum tematów "freezes" jest mnóstwo).
testowałem ten pakiet to jest po prostu gniot, jak nie poprawią stabilności
norton tez ma nowsza wersje i tez nie uwzglednili, pewnie comodo ich oplacilo Wink
Dziwne jest to że darmowy lepszy niż płatne które powinny być lepsze bo płaci się za jakość ale jak widać w po tym teście chyba nie?!
Dozamet1 napisał(a):Dziwne jest to że darmowy lepszy niż płatne które powinny być lepsze bo płaci się za jakość ale jak widać w po tym teście chyba nie?!


Wiesz że za Windows też się płaci. A Linux jest bezpieczniejszy, i za friko Grin
jednak w przypadku systemów - coś za coś, linux jest niefunkcjonalny dla mnie.
Dla mnie Linux też jest niefunkcjonalny a Comodo jest he
Dozamet1 napisał(a):Dla mnie Linux też jest niefunkcjonalny a Comodo jest he


he?

Jurek

Trzy zapory od lat zmieniają się na pozycji lidera tego testu. Różnica pomiędzy nimi jest minimalna. Cieszy, że darmowa wersja Comodo w tym miesiącu jest najskuteczniejsza wg.Matousec''a. Gdyby jeszcze ten firewall posiadał łatwiejszą konfigurację, spolszczenie, bazę automatycznych reguł, opcję dla niezaawansowanych, blokadę niebezpiecznych stron, IP oraz ID, to by było super Smile
Jurek napisał(a):Trzy zapory od lat zmieniają się na pozycji lidera tego testu. Różnica pomiędzy nimi jest minimalna. Cieszy, że darmowa wersja Comodo w tym miesiącu jest najskuteczniejsza wg.Matousec''a. Gdyby jeszcze ten firewall posiadał łatwiejszą konfigurację, spolszczenie , bazę automatycznych reguł, opcję dla niezaawansowanych, blokadę niebezpiecznych stron, IP oraz ID, to by było super Smile


spolszczenie - wkrótce.
Stron: 1 2 3