SafeGroup

Pełna wersja: Ochrona Windows 7
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
System operacyjny:
Windows 7


Zastosowanie:
zakupy, bankowość, portale społecznościowe, gry


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Procesor : i3 2x3.2Ghz, 4Gb ram, 1Gb karta graficzna

Aktualnie mam taki pakiet, ale nie wiem czy jest dobry :
Ashampoo Anti-Virus 2014, AntiLogger Zemana (+ dodatki do przeglądarek, CyberGhost 5, kopie zapasowe itp.)
ollek22 napisał(a):Aktualnie mam taki pakiet, ale nie wiem czy jest dobry :
Ashampoo Anti-Virus 2014, AntiLogger Zemana (+ dodatki do przeglądarek, CyberGhost 5, kopie zapasowe itp.)
Hm... Określenie "dobry" ma zazwyczaj subiektywny charakter Wink
Jak sam zapewne doskonale wiesz, ten sam program będziedoceniany i chwalony przez jednych użytkowników, a marginalizowany lub krytykowany przez innych Wink
Wszystko zależy od tego, czego tak naprawdę oczekujesz od tego typu softu, jakie są priorytety, jak zachowuje się on w środowisku systemowym i zasobach Twojego komputera.
No i oczywiście od indywidualnych doświadczeń wynikających z użytkowania danego programu Wink A co konkretnie chciałbyś zmienić/dodać w swojej konfiguracji?
Zmieniać raczej nie bo mam klucze na rok na te programy ewentualnie coś dodać.
ollek22 napisał(a):Aktualnie mam taki pakiet, ale nie wiem czy jest dobry :
Ashampoo Anti-Virus 2014, AntiLogger Zemana (+ dodatki do przeglądarek, CyberGhost 5, kopie zapasowe itp.)

Dobry i wystarczający zestaw.
Zemana AL niestety na systemach 64-bit jest bardzo kulawa...lepszy byłby SpyShelter jako anty-logger, ale musiałbyś mieć pełną licencję, bo darmowa obsługuje tylko 32-bit. Jeśli już to za free można dodać KeyScrambler jako ochronę przeciwko key-loggerom.

ktośtam

Ja bym dorzucił ZenMate do Google Chrome i HitmanPro.Alert.
Mozesz dołożyć prócz tego co proponują koledzy jeszcze MCShield.
Wybrałem taki pakiet nie wiem, czy nie będzie się "gryźć ze sobą".
Ashampoo Anti-Virus 2014, SpyShelter, HitmanPro, MBAM, do kopi zapasowych mam program Acronis True Image 2014 do przeglądarki (Google Chrome) mam Adblock Plus i Adblock for YouTube do Mozilli na razie nic nie mam rzadko ją używam chcę żeby przeglądarki były lekkie i bezpieczne.


Dodano: 29 sty 2014, 17:50

Jeszcze jedno pytanie jak odinstalować AntiLogger Zemana bo nie ma go na liście.
ollek22 napisał(a):Wybrałem taki pakiet nie wiem, czy nie będzie się "gryźć ze sobą".
Ashampoo Anti-Virus 2014, SpyShelter, HitmanPro, MBAM,
Jeśli MBAM nie działa w trybie rzeczywistym, a jest jedynie skanerem na żądanie, to w takim zestawie żadnych konfliktów raczej być nie powinno Wink
Gdy chodzi o Chrome ciut lżejszy i szybszy od AdP jest jednak sam Adblock, swego czasu wspominał zresztą o tym Łukasz - w tej kwestii mam bardzo podobne wrażenia Wink
A jak odinstalować ZEMANA AntiLogger skoro go nie ma na liście próbowałem MicrosoftFixit.ProgramInstallUninstall niby poprawnie odinstalował, a program nadal działa.
Nie widnieje na liście jako sam "Antilogger"?


Dodano: 29 sty 2014, 19:05

Może sterownik siedzi dalej w systemie? Swego czasu były z tym problemy omawiane chociażby na Wildersach:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie ma go na liście jako sam "AntiLogger". Usunąłem go ręcznie.
Panel sterowania > System > Menadżer urządzeń > Na górze widok i pokaz ukryte urządzenia.
Następnie w gałęzi Sterowniki niezgodne z Plug and Play poszukaj sterownika i z prawokliku myszki odinstaluj.

Uruchom komputer ponownie i spróbuj jeszcze raz odinstalować.
W system32 / drivers mam takie coś AntiLog64 nie wiem czy to pozostałość po ZEMANIE?
Patrz wyżej co napisałem i się zastosuj jak nie pomoże to daj logi,rozumiem że kopię systemu masz już zrobioną Smile
Ok. Zrobiłem odinstalowałem ZEMANE stąd Sterowniki niezgodne z Plug and Play. Szukałem pozostałości i nic nie znalazłem chyba się usunął dobrze.


Dodano: 29 sty 2014, 19:53

Czy SpyShelter jest darmowy na systemy 64bitowe? Bo podczas instalacji przenosi mnie na stronę, żebym kupił premium.

Eugeniusz

ollek22 napisał(a):Czy SpyShelter jest darmowy na systemy 64bitowe? Bo podczas instalacji przenosi mnie na stronę, żebym kupił premium.

Na 64-bitowe nie jest. Darmowy Spyshelter działa tylko na 32-bitowych systemach.
Zna ktoś wtedy zamiennik dobry Spyshaltera? Bo ZEMANA AntiLogger z tego co wiem na systemy 64bit nie zabardzo się nadaje i odinstalowałem.

Konto usunięte

Możesz wykorzystać HIPS z Comodo po włączeniu rozszerzonego trybu ochrony.
Ma może ktoś jakieś licki do dobrego, lekkiego antywirusa i SpyShelter?
Stron: 1 2