SafeGroup

Pełna wersja: AVG TuneUp Utilities 2014 za darmo na 6 miesięcy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Cytat: Korzystając z TuneUP Utilities możemy przyśpieszyć rozruch komputera, zdefragmentować dysk twardy oraz rejestr systemowy, wykonać zadania konserwacyjne i funkcje czyszczenia dysku, pozbyć się zbędnych danych oraz wyczyścić rejestr z nieużywanych wpisów i kluczy. Oprócz tego zwiększymy stabilność komputera i zapobiegniemy awarii systemu operacyjnego. Przywrócimy tez przypadkowo usunięte dane oraz wyszukamy stare i nieprawidłowe skróty aplikacji.
TuneUp Utilities charakteryzuje się również dodatkowym trybem „Flight Mode”, który zwiększa żywotność baterii w komputerach przenośnych i oszczędza więcej energii podczas korzystania z WiFi lub Bluetooth.

Instalator:
Mirror 1:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Mirror 2:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Spolszczenie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dzięki za info Mikołaj Beer

Wybaczcie w tym miejscu moją refleksję, ale... używałem kiedyś ten program w odsłonach 2012 i 2013 - zarówno na WinXP, na Viście i na Win7 - sprawował się praktycznie bezproblemowo, całkiem nieźle spełniając swoje zadania. Ostatnia wersja, sygnowana logiem AVG, w moim odczuciu, sprawia chyba więcej problemów, niż jej obie poprzedniczki razem wzięte.
Po instalacji na Win8.1, błyskawicznie i bez pytania zablokował mi sporo rzeczy - od klawiszy funkcyjnych, przez dynamiczne kafelki i touchpada, na czujniku oświetlenia kończącFacepalm
Ustawienia wedle moich preferencji TuneUp pamiętał do kolejnego restartu... I tak w kółko... Wersja 2014 jest znacznie cięższa od poprzednich, problematyczne wydaje się również
owe "przyspieszenie" rozruchu komputera. W moim przypadku, komputer startuje wyraźnie szybciej z usługami skonfigurowanymi z poziomu samego systemu, niż za pomocą
magicznych przycisków i suwaków z TuneUp-a Wink