SafeGroup

Pełna wersja: Emsisoft AM dwie licencję w cenie jednej !
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jak w temacie, walentynkowa promocja , naprawdę warto.

This Valentine''s Day, Use Protection!
To help you stay safe, we are offering a FREE 1 year license of Emsisoft Anti-Malware with your purchase or renewal, to share your Valentine (or a good friend)!
This offer is valid for each purchase or renewal of at least 1 year of Emsisoft Anti-Malware until February 17th, 2014. Complimentary license keys must be used as a gift to spread the love to a friend within 2 months of purchase, and complimentary keys cannot be used to renew an existing license.
Remember, the Internet is a dirty place! This Valentine''s Day, show them You Care. This Valentine''s Day, Use Protection.


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

DO kiedy to promo?
Już prawie kupiłem ale się doczytałem, że to jest dodatkowa licencja roczna (nie zwiększająca), którą można giftować komuś w ciągu 2 miesięcy od zakupu i nie może być użyta do odnowienia istniejącej licencji. Szkoda....

This offer is valid for each purchase or renewal of at least 1 year of Emsisoft Anti-Malware until February 17th, 2014. Complimentary license keys must be used as a gift to spread the love to a friend within 2 months of purchase, and complimentary keys cannot be used to renew an existing license.
No, ale zawsze można użyć na 2 komputery Smile Z kimś się złożyć i wyjdzie na prawdę tanio ;P
Kurcze to trochę zmienia postać rzeczy , nie doczytałem tego info, zmienię w takim razie tytuł promo, bo ktoś może się oszukać.
Mimo wszystko, to wciąż bardzo dobra promocja Smile
No dobra, bo licka na rok za 32pln to naprawdę darmo.
Ja na razie pobiorę 30 dniową wersję i po testuję jak u mnie się sprawdzi Smile