SafeGroup

Pełna wersja: Unchecky
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Cytat: Masz dość dodatkowego oprogramowania pojawiącego się w czasie instalacji?

Czy kiedykolwiek poczułeś w czasie instalacji oprogramowania, że instalator usiłuje wcisnąć dodatkowe oprogramowanie za wszelką cenę? Czy kiedykolwiek nie zauważyłeś zaznaczonego okienka, a potem godzinami musiałeś odinstalowywać oprogramowanie reklamowe? Czy kiedykolwiek uruchomiłeś swoją ulubioną przeglądarkę, znajdując w niej nową stronę startową, nową wyszukiwarkę albo uruchomiła się zupełnie inna przeglądarka?
Celem Unchecky jest trzymanie takich programów z dala od Twojego komputera.

[

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]

[

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]

[

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

]

Przedstawiamy Unchecky!
Odznacz niepotrzebne opcje.

Odznacza

Unchecky automatycznie odznacza niepotrzebne oferty, oszczędzając Ci klikania i zmniejszając szanse przeoczenia niechcianego programu.

Ostrzega

Instalatory często próbują przemycić dodatkowe programy maskując je jako naturalną część instalacji. Unchecky ostrzega, gdy przypadkiem zaakceptujesz taką ofertę, co zmniejsza szanse przypadkowego zainstalowania niechcianego programu.

Aktualizuje się sam

Prawdziwe zainstaluj i zapomnij. Unchecky samoczynnie aktualizuje się, gdy tylko wydana zostanie nowsza wersja, więc nie musisz się martwić o to, czy jesteś najlepiej chroniony.


Film przedstawiający działanie programu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Strona producenta:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pobieranie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Reakcja Unchecky na śmieć proponowany przez asystenta dobrychprogramów:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Program używa tylko 3mb ramu, a na dysku zajmuje 2mb. Obsługa programu i jego instalacja ograniczają się do kilku kliknięć. Działa na zasadzie zainstaluj i zapomnij ( no prawie ) Wink . Program bardzo skuteczny. Dodatkowo warto wspomnieć o tym, że program odznacza tylko oferty reklamowe oraz że dodaje reguły do pliku hosts (czyli dobrze).
Można też używac np. stronki

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jezeli znacie jeszcze jakies serwisy ktore nie wciskaja ludziom chłamu to napiszcie.
Przecież oryginalne instalatory programów też proponują syf, a nie tylko downloadery Wink
Strona nie wciskająca śmieci :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Jeszcze jedna recenzja unchecky :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wersja v.0.2.10 została wydana.
Lista zmian:
Cytat: v0.2.10 (March 8, 2014)

Support for DepositFiles downloader.
Support for KC Softwares DUMo.
Improved support for MediaGet.
Improved support for Mail.ru Agent.
Improved support for Moo0 software.
Improved support for InstallPath.
Various filter updates.
Finnish translation, by Jake Hukkanen.

Pobieranie :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ci którz mieli już wcześniej zainstalowane unchecky, nie muszą się martwić, ponieważ unchecky sam się aktualizuje Cool
Wersja v.0.2.11 została wydana.
Lista zmian:
Cytat: v0.2.11 (April 14, 2014)

Improved support for DepositFiles downloader.
Improved support for Avast installer.
Improved support for Stardock Start8.
Various filter updates.
Norwegian translation, by Alexander Johansen.v0.2.11 (April 14, 2014)

Improved support for DepositFiles downloader.
Improved support for Avast installer.
Improved support for Stardock Start8.
Various filter updates.
Norwegian translation, by Alexander Johansen.

Pobieranie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wersja v.0.2.12 została wydana.
Lista zmian:
Cytat: v0.2.12 (April 26, 2014)

Support for SweetIM Bundle.
Improved support for Softonic installer.
Added help for command line arguments of the installer. Run "unchecky_setup.exe -?" to see it.
Various filter updates.
Croatian translation, by Marko.

Pobieranie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Dodano: 02 maja 2014, 15:45

Wersja v.0.2.13 została wydana.
Lista zmian:
Cytat: v0.2.13 (April 26, 2014)

Hotfix: fixed Croatian translation encoding.

Pobieranie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wersja v.0.2.14 została wydana.
Lista zmian:
Cytat: v0.2.14 (May 05, 2014)

Support for FlylinkDC++.
Support for Spyware Terminator.
Improved support for Ask.com offers.
Improved support for IOBit installers.

Pobieranie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Wersja v.0.2.15 została wydana.
Lista zmian:
Cytat:v0.2.15 (July 28, 2014)
Improved support for Java.
Improved support for OutBrowse installers.
Updated translations: Portuguese (Brazil), Portuguese (Portugal).
Pobieranie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tibu 11

Unchecky to niewielkie, ale bardzo przydatne narzędzie, mające na celu ochronę komputera przed zbędnymi komponentami instalowanymi z różnego rodzaju oprogramowaniem. Z jego pomocą unikniemy podmiany strony startowej i wyszukiwarki w przeglądarce internetowej, a także instalacji niepotrzebnych pasków narzędziowych oraz innych "śmieciowych" dodatków.


Cytat:Czy kiedykolwiek czułeś, podczas instalacji oprogramowania, które instalator próbuje wcisnąć dodatkowe niechciane programy za wszelką cenę? Kiedykolwiek brakowało wyboru, a potem godzinami usuwania adware? Kiedykolwiek otworzył przeglądarkę po instalacji, tylko dowiedzieć się, że masz nową stronę główną, nową wyszukiwarkę, a nawet nową przeglądarkę?
Unchecky ma na celu utrzymanie potencjalnie niechciane programy z komputera.

Link do pobrania :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tibu 11 napisał(a):Unchecky to niewielkie, ale bardzo przydatne narzędzie, mające na celu ochronę komputera przed zbędnymi komponentami instalowanymi z różnego rodzaju oprogramowaniem. Z jego pomocą unikniemy podmiany strony startowej i wyszukiwarki w przeglądarce internetowej, a także instalacji niepotrzebnych pasków narzędziowych oraz innych "śmieciowych" dodatków.


Cytat:Czy kiedykolwiek czułeś, podczas instalacji oprogramowania, które instalator próbuje wcisnąć dodatkowe niechciane programy za wszelką cenę? Kiedykolwiek brakowało wyboru, a potem godzinami usuwania adware? Kiedykolwiek otworzył przeglądarkę po instalacji, tylko dowiedzieć się, że masz nową stronę główną, nową wyszukiwarkę, a nawet nową przeglądarkę?
Unchecky ma na celu utrzymanie potencjalnie niechciane programy z komputera.

Link do pobrania :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Czemu dublujesz?

Tibu 11

Myślałem że tego programu u nas nie ma więc to był pierwszy post -moderator przyłączył mój wpis.

Chyba rozumiesz Zbc ?
Tibu 11 napisał(a):Myślałem że tego programu u nas nie ma więc to był pierwszy post -moderator przyłączył mój wpis.

Chyba rozumiesz Zbc ?
Nie no, ok Wink
Ten program jest ekstra bardzo ułatwił mi życie Smile
(22.04.2015, 16:18)Blade napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ten program jest ekstra bardzo ułatwił mi życie Smile
Potwierdzam, tylko szkoda, ż beta. Smile
Niby tak ale działa stabilnie
Mam nadzieje że nie będzie to wieczna beta jak bestplayer Smile
Skoro to program zrobiony przez fanów, to nie ma znaczenia, jakie będzie miał oznaczenie, tak długo, jak działa Wink

Korzystałem przez chwilę, ale skoro sam to odznaczam zazwyczaj, to bez sensu trzymać dodatkowe zajęte ramki. IMO program b.dobry i mniej doświadczonym użytkownikom polecam instalować, tak samo wciskać mniej doświadczonym kolegom/koleżankom czy rodzicom na komputery.
Dostępna jest nowa wersja oznaczona numerem v0.3.9
Zmiany:
  • Fixed Aero Glass background bug (in Winplayer, Punto Switcher and other installers).
  • Handle Punto Switcher.
  • Handle Comodo Installer.
  • Improved handling for ITVA installer family.
  • Whitelist Waterfox installer.
  • Added Korean translation (composite).
  • Updated Chinese translation (traditional)

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

(06.03.2014, 12:59)zbc napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Przecież oryginalne instalatory programów też proponują syf, a nie tylko downloadery Wink
Strona nie wciskająca śmieci :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

 . Jeszcze jedna recenzja unchecky :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

 

Nie jest zła.. ale ja preferuje

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

. Fakt jeśli wybierzemy instalator utworzony przez instalki to nasze programy zgłoszą wirusy i ostrzeżą.. Na szczęście przy pobieraniu jest wybór "bezpośredniego pobierania" i idzie normalnie od samego producenta. 

Ja raz przez przypadek zainstalowałem z ich instalatorem..Na szczęście nic się nie stało.. Pominąłem instalację Opery i tyle Smile.

Pewnie, może być, lubię ten serwis Wink
Stron: 1 2