SafeGroup

Pełna wersja: BotRevolt&Peerblock ??
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Panowie waszym zdaniem który lepszy BotRevolt czy Peerblock ????
BotRevolt nie jest w pełni darmowy, jego wersja free jest ograniczona i jak pamiętam ma aktualizacje raz na tydzień. PB jest w pełni darmowy, aktualizuje się w dowolny wybrany sposób. BR ma większą funkcjonalność, bo chyba też kontroluje połączenia wychodzące, a PB tego nie robi. Podsumowując...BR wypada lepiej w zestawieniu możliwości raczej, ale trzeba za to zapłacić Smile
BotRevolt wygląda jak jakaś ściema ludzie z BR trochę zmienili wygląd Peerblocka i sprzedają go jako własny soft.
Zord...ale zmienili tez funkcjonalność, a przynajmniej o tym piszą. Nie testowałem programu, choć mam jakąś licencję od nich...czas więc chyba na instalację Smile
Funkcjonalność jest ta sama różnią się tylko listami filtrów w BR są jakieś dodatkowe, ale wystarczy dodać je do PB i będzie to samo.
A połączenia wychodzące?...przecież PeerBlock tego nie robi, a to dość spora różnica w funkcjonalności. PB może być skuteczny przy włączonej zaporze systemowej, natomiast BR może już działać samodzielnie...ale mogę się mylic, bo miałem ten program u siebie kilka miesięcy temu.
Połączenia wychodzące do adresów z blok listy, czyli to samo co w PB jest to tylko inaczej napisane marketing działa Grin


Dodano: 05 mar 2014, 12:49

Listy BotRevolt można sobie dodać do PeerBlocka i będzie to samo co w płatnym BR Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Listy PeerBlock

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

zord napisał(a):Połączenia wychodzące do adresów z blok listy, czyli to samo co w PB jest to tylko inaczej napisane marketing działa Grin

Haha...sprytne...dałem się złapać Grin Dzięki za wyjaśnienia.
zord napisał(a):Połączenia wychodzące do adresów z blok listy, czyli to samo co w PB jest to tylko inaczej napisane marketing działa Grin


Dodano: 05 mar 2014, 12:49

Listy BotRevolt można sobie dodać do PeerBlocka i będzie to samo co w płatnym BR Wink

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Listy PeerBlock

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Można te listy jakoś przerobić żeby do Online Armor pasowaly?
Zależy w jakim formacie OA ma listy ale pewnie można.
Pobierz którąś, rozpakuj i spróbuj zaimportować.
Próbowałem ale wyskakuje że nie właściwy format

Myślałem że da się to przerobić
Dzieki Panowie za odpowiedz.Akurat mam licke na BR wiec sobie potestuje.
Daj znać Sorgi, jak pracuje Smile
Osobiście to poza zmienionym wygladem to to samo co PB PPP.Wole jednak PB

JURCZ91

W jaki sposób dodajecie nowe listy do PeerBlocka? Nowa wersja 1.2 też wymaga wkupienie licencji na listy aby codziennie aktualizacje były. W innym wypadku aktualizacje są co tydzień.


Ok, już doczytałem. Tak czy inaczej aby pobierać listy muszę zapłacić za subskrypcje.
Jak wymaga subskrybcji ? Miałem 3 dni temu i nic nie było o żadnym zakupie, listy pobierały sie przy starcie programu.

JURCZ91

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Cytat: IBlockList is the primary host of the list-files used by PeerBlock.In addition to serving up over 10 TERAbytes of data for us each month, they fund maintenance of many of the lists you use every day.
Unfortunately, due to the increasingly heavy traffic they have been sustaining for us, they will be forced to start limiting list downloads for all users, effective Tuesday September 24th.After this date, free users will only be able to download updated lists once per week.If you sign up for their IBlockList Subscription program however, you will be able to update much more frequently - up to hourly for lists which are updated that frequently.If you are getting "Update limit exceeded" or "Error Contacting URL: 400" errors when PeerBlock attempts to update lists, this is why.
In order to help mitigate problems like this going forward, we will be partnering with IBlockList.To start, they will be offering a free year of IBlockList Subscriptions to all those who have donated to PeerBlock prior to Tuesday September 24th 2013, regardless of how much that donation may have been - simply click here and provide your email address to activate your free subscription.
Furthermore, IBlockList will be sharing with us at PeerBlock a portion of the proceeds from their IBlockList Subscriptions.Together, we will be using this money to continue to provide free services for those who can''t afford a yearly subscription fee, fund new and updated list-creation teams, and finance PeerBlock''s ongoing development.
If you would like to continue having your lists update as frequently as possible - and can afford to help support PeerBlock and IBlocklist - follow this link to sign up for an IBlockList Subscription.
Z tego co widzę wszystkie listy do peerblocka aktualizowane są na bieżąco.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

utworzona 9.3.2014

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

utworzona 9.3.2014

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

utworzona 9.3.2014

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

utworzona 9.3.2014

Eugeniusz

byku81 napisał(a):Próbowałem ale wyskakuje że nie właściwy format

Myślałem że da się to przerobić

Zbadam sprawę.
Zainstalowałem PeerBlocka do testow i w sumie blokuje mi tylko strone na

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i jakies połaczenia VeritasSoftware, ktory jest czescia Symanteca - czyli co? blokuje mi Norton IS z jakichs powodow?

Myslałem ze to dubluje funkcje programow typu AdBlocker a tu kicha.
Stron: 1 2