SafeGroup

Pełna wersja: "Profesjonalny" test avast vs kaspersky
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siema :O Przeczytajcie ten profesjonalny test darmowego avast! z komercyjnym Kasperskym <haha> Z resztą z samego tytułu już można się pośmiać Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pozdrowionka i wypowiedzcie się na jego temat Grin
W ogóle mało jest polskich portali/czasopism robiących dobre testy. Przykładem jest wyżej wymieniony.
MateusXz napisał(a):Siema :O Przeczytajcie ten profesjonalny test darmowego avast! z komercyjnym Kasperskym <haha> Z resztą z samego tytułu już można się pośmiać Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pozdrowionka i wypowiedzcie się na jego temat Grin


fajnie
avast
Ilość wykrytych/usuniętych zagrożeń: 1/10
kasper
Ilość wykrytych/usuniętych zagrożeń: 8,5/10

najlepsze są komentarze
Boże widzisz i nie grzmisz!!Test przeprowadzony na kilku virusach i on ma być profesjonalny!!!
Taki test to i ja mogę zrobić Grin
Mogę się założyć, że ani jeden ani drugi antyvir nie był konfigurowany, a avast! bez konfiguracji ma mniejszą wykrywalność Grin

Ale najlepszy był tekst: Poprosiłem kolegę, który ma avast! żeby przegrał mi kilka wirusków Smile
To jest pewne że nic nie zmieniali w ustawieniach!Może w Kasperskym nie ma co zbytnio zmieniać ale w Avast troszkę trzeba poustawiać!

adam_993

Jak chcecie, to mogę Wam przegrać pare wirusków (15) siedzą grzecznie w kwarantannie Aviry na dodatkowe molestowanie.
może wyślij tym z profesjonalnego testu to porównają w następnym teście Avire i Acre he

adam_993

Dobry pomysł, bo mój brat ma Avasta, to dowiaduje się o wirusach na własnym pendrivie gdy ja na własnym PC dam powąchaj Avirze.
Test wyjatkowo nieprofesjonalny - szczatkowa/niedokladna metodologia, test przeprowadzony na kilku zagrozeniach - publikacja czegos takiego to szczegolne nieporozumienie.
Dozamet1 napisał(a):może wyślij tym z profesjonalnego testu to porównają w następnym teście Avire i Acre he


To był jeden chłopak Grin

Jurek

MateusXz napisał(a):Siema :O Przeczytajcie ten profesjonalny test darmowego avast! z komercyjnym Kasperskym <haha> Z resztą z samego tytułu już można się pośmiać Grin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pozdrowionka i wypowiedzcie się na jego temat Grin


To się nazywa test! AV-COMPARATIVES przy nim, to Pikuś Grin
Cytat:
Z avast! korzystałem również dwa miesiące i w porównaniu do Kasperskiego byłem oszołomiony i zadowolony. O nic się nie pytał, nie wyskakiwały żadne okienka, nie spowalniał pracy komputera, nawet podczas skanowania. Po prostu luksus!

Gość nie wie o czym pisze. Pewnie testował KIS vs Avast, wiadome jest, że firewall musi się nauczyć.

Cytat:
Kaspersky wywiera pozytywne wrażenie pod względem jakości
ochraniania(...)

czego?

Podsumowując, nie wiem o co chodziło autorowi tego... porównania antywirusów. Autor prawdopodobnie nie widział renomowanego testu na wykrywalność, sam chciał przyszpanować "Elo 3 2 0!jestem boski! Zrobiłem test Avasta i Kasperskyego!"

Sorry, ale jak tak wyglądają pozostałe teksty na tamtej stronie, to było to moje pierwsze i ostatnie wejście na powyższą.