SafeGroup

Pełna wersja: Dwa banery pojawiające się w każdej nowo otwartej stronie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Objawy zainfekowania:
W każdym nowo otwartej stronie pojawiają mi się dwa banery na dole strony.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Wykonywane działania:
Skanowałam internet CCleanerem, komputer jest chroniony przez McAfee
Logi:

Extras:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

OTL:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Witaj. Spróbuj zrobić tak :
1. Zainstaluj iobit uninstaller i w zakładce paski narzędziowe odinstaluj wszystkie śmieci ( adware ).
2. Pobierz i uruchom avast browser cleanup oraz zresetuj wszystkie przeglądarki.
3. Pobierz adwcleaner i odpal go z opcji usuń, po czym zrestartuj komputer. Wstaw logi z adwcleaner.
4. Z racji że lepiej zapobiegać niż leczyć, proponuję program unchecky, który automatycznie odznacza oferty reklamowe w instalatorach/downloaderach.
5. Spróbuj doinstalować rozszerzenia do przeglądarek : ghostery i adguard.
6. Przeskanuj komputer skanerami : Eset online scanner i malwarebytes anti-malware oraz usuń wszystkie zagrożenia.
Testowałem te sposoby na i sprawdza się.
Dokładnej pomocy może udzielić ci tachion Wink
W polu czerwonym na górze wyraźnie napisane jest jaki zestaw logów dać !
Tak więc podaj logi jeszcze z Farbar Recovery Scan Toolczyli FRST.txti Addition.txt ,nie stosuj na chwilę obecną Adwcleaner.
Pobierz darmowy program malwarebytes antimalware i wykonaj pełne skanowanie.
Następnie wejdź w ustawienia w swojej przeglądarce i w dodatki lub rozszerzenia i usuń nie pewne i z których nie korzystasz.
Potem wejdź w Panel Sterowania > Programy i funkcje > Odinstaluj program i poszukaj programów których nie znasz i których nie używasz i je odinstaluj.
Jeżeli nic nie pomogło spróbuj zainstalować przeglądarkę jeszcze raz.
Miszel03 napisał(a):Pobierz darmowy program malwarebytes antimalware i wykonaj pełne skanowanie.
Następnie wejdź w ustawienia w swojej przeglądarce i w dodatki lub rozszerzenia i usuń nie pewne i z których nie korzystasz.
Potem wejdź w Panel Sterowania > Programy i funkcje > Odinstaluj program i poszukaj programów których nie znasz i których nie używasz i je odinstaluj.
Jeżeli nic nie pomogło spróbuj zainstalować przeglądarkę jeszcze raz.

Kopiujesz mnie (no prawie) Wink
np.
zbc napisał(a):1. Zainstaluj iobit uninstaller i w zakładce paski narzędziowe odinstaluj wszystkie śmieci ( adware ).
6. Przeskanuj komputer skanerami : Eset online scanner i malwarebytes anti-malware oraz usuń wszystkie zagrożenia.