SafeGroup

Pełna wersja: Promo KIS,a 2009
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

lunaticdreams

dziś wlazłem na tegoż bloga i jest tam Kaspersku IS 2009 W promocji,linka nie podam bezpośredniego żeby "władza" się nie przy...............szała GrinGrin

Tak napisałem jakby ktoś szukał.........
trochę za mało dni Smile

lunaticdreams

A wczym problem?,cykasz następnego meila i jedziesz dalej
wiem, ale ja jestem leniem Smile

Jurek

lunaticdreams napisał(a):dziś wlazłem na tegoż bloga i jest tam Kaspersku IS 2009 W promocji,linka nie podam bezpośredniego żeby "władza" się nie przy...............szała GrinGrin

Tak napisałem jakby ktoś szukał.........


Dzięki Lunatic!

Ja już zmęczyłem się tymi promocjami. Wolę nieograniczoną licencję w czasie i przestrzeni na Avirę Personal i Outposta Firewalla a ten zestaw może spokojnie konkurować z KIS 2009 a może nawet jest skuteczniejszySmile

Pozdro
Jurek co z tą licencją na Outposta, tzn zaplaciłeś raz a masz go na zawsze (tak jak to jest w DW) ?

Ja również jestem zmęczony promocjami, ale zwracam uwagę na potrzeby innych Smile

lunaticdreams

Ech mam tak samo ,a rzucam bo może komuś się przyda,ja ciągle Geswall

Jurek

Plati napisał(a):Jurek co z tą licencją na Outposta, tzn zaplaciłeś raz a masz go na zawsze (tak jak to jest w DW) ?

Ja również jestem zmęczony promocjami, ale zwracam uwagę na potrzeby innych Smile


Otrzymałem w prezencie dożywotnią licencję na Outposta Firewalla od kolegi z Chin.

Bardzo mnie wzruszyła Twoja troska o potrzeby innych. Właśnie wycieram łzy ze wzruszenia, które spływają mi po policzkach.
Jurek napisał(a):Otrzymałem w prezencie dożywotnią licencję na Outposta Firewalla od kolegi z Chin.

to Ty masz kolegów w Chinach?

Jurek napisał(a):Bardzo mnie wzruszyła Twoja troska o potrzeby innych. Właśnie wycieram łzy ze wzruszenia, które spływają mi po policzkach.


Tongue