SafeGroup

Pełna wersja: Test Matouseca pakietów antywirusowych.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Jurek

Matousec w lutym przeprowadził testy: leak-tests i targeted attacks dla pakietów antywirusowych. Nie ma w nim CIS którego nie traktuje się jeszcze chyba jak pakiet Smile
Wygrał Outpost Security Suite Pro przes KIS i ZoneAlarm:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

To sie staje powoli zalosne - Matousec teraz zabiera sie za takie testy?... pogratulowac. Poza tym zadnej metodologii do tego testu znalezc nie moge...
zawsze mówiłem że jak pakiet to kis albo no właśnie wygląda na to że outpost, ale i tak nie wierzę że kis jest gorszy
ale i tak wolę avira premium + DW + jakiś firewallSmile
to jest ten sam test jakim poddano same firewalle tak że jak dla mnie całkowicie bez sensu bo praktycznie poza outpostem i zonealarmem które przetestowano razem z antyvirusem nic się nie zmieniło
a co do lepszosci pakietu to antywirus w KIS jest lepszy od VirusBuser który jest w outpoście

Jurek

zord napisał(a):to jest ten sam test jakim poddano same firewalle tak że jak dla mnie całkowicie bez sensu bo praktycznie poza outpostem i zonealarmem które przetestowano razem z antyvirusem nic się nie zmieniło
a co do lepszosci pakietu to antywirus w KIS jest lepszy od VirusBuser który jest w outpoście


Powinni uwzględnić jeszcze CIS oraz Online Armor AV+, chyba, że istotnym elementemprawdziwego pakietu antywirusowegojest antyspam Smile