SafeGroup

Pełna wersja: ProtonMail
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Niedawno otwarta beta publiczna nowej poczty, o której niusa sprzedał mi kolega - koder stronek i takich tam Wink
W dużym skrócie ma to być poczta o wysokim stopniu prywatności, a zarazem prosta w obsłudze. Konkretnie:
-2 hasła - pierwsze z dostępem do skrzynki, drugie do szyfrowania-deszyfrowania wiadomości;
-Serwer nie przechowuje klucza szyfrującego, tylko zakodowane informacje;
-Oparte o szwajcarskie prawo prywatności itp.;
-Stworzone m. in. przez pracowników CERN (stąd nazwa)
-0 śledzenia, ciasteczek itp...

Więcej tu:
https://protonmail.ch/

W sumie nigdy nie badałem tematu superbezpiecznych skrzynek, ale to, na pierwszy rzut oka, wygląda fajnie. Co wy na to?
Jeśli rzeczywiście będzie tak jak piszesz, bez haczyków to będzie super.
Mam konto od jakiegoś czasu i jest naprawde nieźle. Problem to limity. Za free mamy tylko 100 MB i max. 500 wiadomości w miesiącu.
Że może przyjść czy że możesz wysłać?
Dobra. Rejestruję się, a tam nie widzę prośby o wpisanie hasła, konto założone. Niestety na maila mojego nic nie przychodzi a, w logowaniu potrzebne jest hasło? Czy coś przeoczyłem? Jak mam się zalogować?
Z góry dziękuję za pomoc ( Beer )
Nie założyłeś konta, zarezerwowałeś tylko taką możliwość, to kiedy i czy w ogóle udostępnia ci skrzynkę zależy od nich.
zord napisał(a):Nie założyłeś konta, zarezerwowałeś tylko taką możliwość, to kiedy i czy w ogóle udostępnia ci skrzynkę zależy od nich.
Dzięki zord None
Korzysta ktoś z tej poczty, jakie wrażenia? Warto się nią w ogóle zainteresować? Jak wypada w konfrontacji z Lavaboom?
Face napisał(a):Warto się nią w ogóle zainteresować?
Pewnie, że tak.
Generalnie lipa żeby dostać skrzynkę trzeba mieć wielkie szczęście lub zapłacić, ja czekam juz kilka tygodni i nic.
Właśnie otrzymałem email z informacją, że już mogę się zalogować na pocztę protonmail. Już prawie o tym zapomniałem, a tu taka niespodzianka Wink
A ja dostałem już dwie takie wiadomości Wink
A ja zapomniałem o tym Tongue
A z ciekawości założyłem sobie poczte ciekawe kiedy mi postawią poczte o ile postawią Smile
Zaczynają rozsyłać. Dzisiaj "przeleciałem" po e-mailach i mam już 5 aktywnych kont w tym jedno, które myślałem, że zagubiłem gdzieś, a było dla mnie ważne.

Tibu 11

zarezerwowałem @ o 09:56 i zobaczymy po ilu dniach , godzinach dostane odp o założeniu @
Nie tak prędko xd Ja dostałem po 3 mies? Mam od 23 lis , ale jeszcze z niej nie korzystam działa sobie Grin
Osoby które mają, już konto, mogą coś więcej szepnąć ?
Nawet na PW mi jak wolą.
Ja mam w niej:

Wielkość skrzynki - 1GB

Maksymalnie 2000 wiadomości na miesiąc.

Tu więcej o ProtonMail - https://protonmail.ch/pages/security-details
@up chyba kupił wczesny dostęp Smile

Ja czekałem bez kupna 3 mies i mam 1k/mies i tylko 500mb (wydaję mi się że wcześniej było 100/200 xd
Stron: 1 2 3 4