SafeGroup

Pełna wersja: Office 2007 PL Service Pack 2
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Jurek

Ukazał się wreszcie Service Pack do Offica 2007. Link oczywiście z dobrych programów Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jurek napisał(a):Ukazał się wreszcie Service Pack do Offica 2007. Link oczywiście z dobrych programów Smile

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Strasznie wolno pobierala mi sie ta aktualizacja z download''u Microsoft''u, moze o tej porze jest juz lepiej... w sumie nic dziwnego jak tyle ludzi sie na nia rzucilo Smile
Nie chce mi się ściągać prawie 300 MB bo i tak z Windows Update ten plik będzie ważył dla mojego programu max. 70 MB Smile Tak samo było z Service Packiem 1 dla Windows Visty.

Jurek

Creer napisał(a):Strasznie wolno pobierala mi sie ta aktualizacja z download''u Microsoft''u, moze o tej porze jest juz lepiej... w sumie nic dziwnego jak tyle ludzi sie na nia rzucilo Smile


Z linku który podałem mnie ściągnęło się szybko.
A u mnie nie chce się zainstalować, wyrzuca jakiś błąd i to przy "pełnej" instalce jak i WU (kod WindowsUpdate_0000057C) ciekawe co mu znów nie pasuje, inne aktualizacje z WU zainstalowały się bez problemu).

Jurek

Gnome napisał(a):A u mnie nie chce się zainstalować, wyrzuca jakiś błąd i to przy "pełnej" instalce jak i WU (kod WindowsUpdate_0000057C) ciekawe co mu znów nie pasuje, inne aktualizacje z WU zainstalowały się bez problemu).


U mnie instalacja bez problemu ale po pierwszym restarcie winda się nie załadowała. Później wszystko OK. Zmienił się trochę wygląd aplikacji.
I w końcu zainstalowałem, okazało się, że to wina Zemany, po jej wyłączeniu SP zainstalował się bez najmniejszych problemów, że też wcześniej o nie nie pomyślałem, swoją drogą to trochę przesadza z tą ochroną.
Gnome napisał(a):swoją drogą to trochę przesadza z tą ochroną.


niektóre programy tak mają Smile