SafeGroup

Pełna wersja: Jak odblokować strone w Avira Premium Security Suite 9
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Avira blokuje mi stronę rapidshare.com ... Próbowałem sam coś wykombinować w Opcjach>WebGuard>Scan>Exceptions dodałem do wyjątków

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lecz nic to nie pomogło i dalej blokuje.

Możecie mi wytłumaczyć jak poprawnie dodać do wyjątków strony www ?

Pzdr
wylaczasz na chwile Webguarda.
Nie ma innego sposobu ? bo jak mam co chwile wyłączać i włączaćto ja dziękuje ;/
Enjama napisał(a):Nie ma innego sposobu ? bo jak mam co chwile wyłączać i włączaćto ja dziękuje ;/


Zglos na oficjalnym forum Aviry, programisci cos z tym zrobia. Kiedys juz byl taki przypadek.

p!otr@$

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

DALEJ BLOKUJE? bo mam już free.
p!otr@$ napisał(a):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

DALEJ BLOKUJE?


Nie blokuje.
Ok z tego co wyczytałem to po prostu trzeba czekać na następną dostępną aktualizacje ...
Zobaczymy co z tego wyjdzie
Pzdr

Jurek

Enjama napisał(a):Ok z tego co wyczytałem to po prostu trzeba czekać na następną dostępną aktualizacje ...
Zobaczymy co z tego wyjdzie
Pzdr


Zainstaluj sobie bardzo dobry darmowy zestaw Avirę Personal i Outpost Firewall Free 2009, wtedy nie będzie problemu Smile
Na oficjalnym forum Aviry moderator uspokajał i tłumaczył że z nowym update które jest co 3h problem będzie rozwiązany ... Mamy 16 i jak blokowało rapida tak blokuje.
Może mi ktoś potwierdzić czy wam aktualnie też blokuje ?
Enjama napisał(a):Może mi ktoś potwierdzić czy wam aktualnie też blokuje ?


Blokuje.
Blokuje ale wystarczy w WebGuard >>> Scan >>> Exceptionsw polu URLs skipped...........
wpisać

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i kliknąć na Add>>a następnie na Applyi OK
jako, że to mój pierwszy post na forum to po pierwsze witam forumowiczów...

ja również mam problem z webguardem.. avire mam od 3 dni bo dostałem jako dodatek do laptopa więc dopiero zaczynam przygodę z tym antywirem.. po dzisiejszej aktualizacji webguard blokuje mi wszystkie strony..co można z tym zrobić?? wiem, można wyłączyć ale czy nie ma innego sposobu??

Jurek

marcinloboda napisał(a):jako, że to mój pierwszy post na forum to po pierwsze witam forumowiczów...

ja również mam problem z webguardem.. avire mam od 3 dni bo dostałem jako dodatek do laptopa więc dopiero zaczynam przygodę z tym antywirem.. po dzisiejszej aktualizacji webguard blokuje mi wszystkie strony..co można z tym zrobić?? wiem, można wyłączyć ale czy nie ma innego sposobu??


Co to znaczy, że Avira Premium blokuje Ci wszystkie strony? Nie możesz otworzyć żadnej strony internetowej?
Jeżeli tak rzeczywiście jest w co trudno uwierzyć, to przeinstaluj Avirę i sprawdź, czy nie ma to czasem związku z Comodo.
Jaki komunikat wyświetla Avira gdy blokuje strony? Z pakietu Comodo masz zainstalowanego samego FW czy również Antyvirusa?
co do comodo to mam fv i defense+ więc nie ma żadnego konfliktu z innym av. avira nie wyświetlała żadnego komunikatu.. po prostu nie wyświetlana była żadna strona.. wyłączenie webguarda pomagało.. przeinstalowałem avire i było to samo.. dopiero przeinstalowanie opery dało efekt.. może to info pomoże i innym mającym taki problem.. dzięki wszystkim którzy chcieli pomóc..

Pomaga też wyczyszczenie rejestru np ccleaner-em..
marcin