SafeGroup

Pełna wersja: 21 aplikacji zabezpieczających VS 39.332 nowe zagrożenia
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Metodologia i wyniki testu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dyskusja nt testu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Comodo nie jest żle zaraz koło Noda a to wersja 3.8 Wink

Jurek

Dla mnie test który nie bada FP, heurystyki i reakcji na najnowsze zagrożenia nie jest wykładnią wartości programu antywirusowego.
Avira potwierdziła jak zwykle znakomitą wykrywalność a jeżeli chodzi o a-squared, to soft który wykrywa wszystko nie tylko wirusy Smile
Dla kogoś kto siedzi w temacie jest wiadomym, że Noda dzieli przepaść od Comodo.
Gdyby Kaspersky stworzył swój własny też czy też inny producent swego oprogramowania to rzecz jasna byłaby aby program ten był na miejscu 1 . Bzdury i jeszcze raz bzdury nie ma co wierzyć w takie testy.
VenomX napisał(a):Gdyby Kaspersky stworzył swój własny też czy też inny producent swego oprogramowania to rzecz jasna byłaby aby program ten był na miejscu 1 . Bzdury i jeszcze raz bzdury nie ma co wierzyć w takie testy.


Podalem specjalnie linka na Wilders, bo tam pracownik Emisoft''u wlasnie apropos tego byl atakowany.
Mozna ten test przyjac z przymruzeniem oka i bardziej zainteresowac sie wynikami innych programow, tak jakby a2 w ogole w tym tescie nie bylo.
Ja prawdę mówiąc od dłuższego czasu nie interesuje się żadnymi testami. Mój program jest dla mnie znakomity, sprawdza się na tyle , że nie mam wirusów ani żadnych problemów z systemem , tak więc po co mi testy Smile ? Znalazłem swojego faworyta .
VenomX napisał(a):Ja prawdę mówiąc od dłuższego czasu nie interesuje się żadnymi testami. Mój program jest dla mnie znakomity, sprawdza się na tyle , że nie mam wirusów ani żadnych problemów z systemem , tak więc po co mi testy Smile ? Znalazłem swojego faworyta .

Ja rowniez nie interesuje sie testami, w szczegolnosci takimi gdzie sa programy ktorych i tak nie uzywam, test opublikowalem nie dla siebie tylko dla innych, moze kogos zainteresuje.
Do mnie również nie trafiają testy przeprowadzane przez producentów softów zabezpieczających. Owszem, gdy są one robione przez renomowane organizacje to można uznać je za wiarygodne, chociaż tutaj też można by mieć wątpliwości szczególnie gdy trzeba zapłacić za to że można wziąć w nich udział Smile Również znalazłem już swój program któremu powierzyłem ochronę swojego PC, dołożyłem do tego zdrowy rozsądek i czuję się bezpiecznie podczas codziennego korzystania z PC.

Jurek

VenomX napisał(a):Ja prawdę mówiąc od dłuższego czasu nie interesuje się żadnymi testami. Mój program jest dla mnie znakomity, sprawdza się na tyle , że nie mam wirusów ani żadnych problemów z systemem , tak więc po co mi testy Smile ? Znalazłem swojego faworyta .


O jakim to znakomitym programie jest mowa VenomX?
Rzecz jasna NOD32 Smile . Testowałem praktycznie każdy AV i żaden nie może się równać z tym programem.
ten test to zal.pl to tak jakby kaspersky robil testy antywirusow napewno by wyszlo ze kaspersky ma 100%, pozatym MBAM 1.4%? buhaha chyba boli ich ze ten program jest za darmo bo wykrywalnosc pewnie ma wieksza niz ten ich smieszny a-sqiare
czullo napisał(a):ten test to zal.pl to tak jakby kaspersky robil testy antywirusow napewno by wyszlo ze kaspersky ma 100%, pozatym MBAM 1.4%? buhaha chyba boli ich ze ten program jest za darmo bo wykrywalnosc pewnie ma wieksza niz ten ich smieszny a-sqiare


MBAM nic nigdy u mnie nie wykrył a sporadycznie skanuje nim system i to tylko strata czasu. Również ściągniętych przeze mnie wirusów/trojanów nie wykrywa. Już w samej nazwie programu masz odpowiedź do czego ten program służy: Malwarebytes'' Anti-Malware.
Ratatui napisał(a):
czullo napisał(a):ten test to zal.pl to tak jakby kaspersky robil testy antywirusow napewno by wyszlo ze kaspersky ma 100%, pozatym MBAM 1.4%? buhaha chyba boli ich ze ten program jest za darmo bo wykrywalnosc pewnie ma wieksza niz ten ich smieszny a-sqiare


MBAM nic nigdy u mnie nie wykrył a sporadycznie skanuje nim system i to tylko strata czasu. Również ściągniętych przeze mnie wirusów/trojanów nie wykrywa. Już w samej nazwie programu masz odpowiedź do czego ten program służy: Malwarebytes'' Anti-Malware.


tego typu programy są dobre wtedy kiedy masz zainfekowanego kompa
sam to już sprawdziłem kilka razy
avira wtedy nie widziała alboie mogła usunąć, użyłem trzech progsów spy-bot + Mbam + asquared free
i komp po tych zabiegachczysty
czasami combofix tylko pomagał
co ciekawe avira przy swoim skanie nie widziała malware, a gdy skanowałem np mbam lub jakimś skanerem online wywalała monity i z powodzeniem usuwała zagrożenia.
Ratatui napisał(a):
czullo napisał(a):ten test to zal.pl to tak jakby kaspersky robil testy antywirusow napewno by wyszlo ze kaspersky ma 100%, pozatym MBAM 1.4%? buhaha chyba boli ich ze ten program jest za darmo bo wykrywalnosc pewnie ma wieksza niz ten ich smieszny a-sqiare


MBAM nic nigdy u mnie nie wykrył a sporadycznie skanuje nim system i to tylko strata czasu. Również ściągniętych przeze mnie wirusów/trojanów nie wykrywa. Już w samej nazwie programu masz odpowiedź do czego ten program służy: Malwarebytes'' Anti-Malware.


A wiesz jakiego typu programami są wirusy i inne SZKODLIWE oprogramowanie? MALWARE Grin

lunaticdreams

Heh dokładnie a tu foto

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



I co nieco do poczytania

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]