SafeGroup

Pełna wersja: Error przy robieniu kopi zapasowej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Tibu 11

Objawy zainfekowania:

Elo Tachion muszę skorzystać z Twojej wiedzy. Problem jest w tym że podczas robienia kopi zapasowej (chyba drugiej ) wywala mi błąd 0x80780040


Wykonywane działania:

To co znalazłem u wujka google nie pomogło ,przez 10 min robiłem różne rzeczy i nie pomogło ...


Logi:
Tutaj umieść linki do logów z FRST i OTL

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tibu 11

nowe logi :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Odinstaluj:
Advanced SystemCare 7 na chwilę obecną

Do notatnika wklej i zapisz jako fixlist.txt

Kod:
S1 adgnetworktdi; system32\drivers\adgnetworktdi.sys [X]
C:\ProgramData\TEMP
C:\ProgramData\fontcacheev1.dat
C:\Windows\Tasks\{D9A6DB85-43C6-4644-B8A4-123214DDC911}.job
C:\ProgramData\TEMP:07BF512B
HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\NanoServiceMain => ""="Service"
HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\PSUAService => ""="Service"
HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Minimal\Wdf01000.sys => ""="Driver"
HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Network\NanoServiceMain => ""="Service"
HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Network\PSUAService => ""="Service"
HKLM\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\SafeBoot\Network\Wdf01000.sys => ""="Driver"
Task: {0001AD2C-6D71-4C9A-8B79-EFB603040260} - System32\Tasks\Microsoft\Windows\WindowsBackup\AutomaticBackup => Rundll32.exe /d sdengin2.dll,ExecuteScheduledBackup
Task: {F8D9A2DB-EE00-4854-92D3-FFCA0CF3F12F} - System32\Tasks\ASC7_SkipUac_Retro => D:\Program Files\IObit\Advanced SystemCare 7\ASC.exe [2014-05-28] (IObit)

Zapisany skrypt umieść obok ściągniętego programu FRST
Następnie w programie kliknij Fix,po wykonaniu pokaż raport z tego działania.

Spróbuj wykonać kopię zapasową uwzględniając inną lokalizację magazynu kopii zapasowej.

Można użyć też komendy w menu start > uruchom wpisz cmd i uruchom jako administrator,wpisz polecenie:

wbAdmin start backup -backupTargetSuspiciouslokalizacja< "-includeSuspiciousobraz<" -allCritical -quiet

W miejscu >lokalizacja< podajemy literę partycji na jakiej mamy zapisać obraz a w miejscu >obraz< literę partycji na jakiej zapisujemy. Przykładowo:
wbAdmin start backup -backupTarget:E: "-include:C:" -allCritical -quiet

Tibu 11

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Kopia zapisałem na ,,D,, i poszło

Tibu 11

dzięki za pomoc Smile
Ok

Ściągnij

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Zapisz na pulpicie,uruchom i zaznacz Remove disinfection tools,następnie kliknij Run
Program do usuwania wszelkich użytych narzędzi typu OTL.ADW.FRST i innych.

Ściągnij

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

uruchom i kliknij Start.

Tibu 11

w czoraj zrobiłem jednak formata bo strony się długo wczytywały.