SafeGroup

Pełna wersja: Dla domu z pomysłem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
System operacyjny:
windows 7 32bit

Zastosowanie:
pierdoły, internet

Specyfikacja komputera (opcjonalne):
c2d ssd 4gb ram


Kolejny komputer i kolejny kłopot Smile

Potrzebuję coś na stacjonarkę do domu. Obecnie jest tam comodo Firewall i nic więcej. Zastanawiam się nad Norton AV, Malwarebytes Premium, Fsecure AV. Tylko żeby mi neta nie spowalniało bo Norton IS strasznie spowalniał wczytywanie stron.
Pytanie jak reklama w Lidlu.... Grin
Do rzeczy,
Z darmowego punktu widzenia polecam ci:
BitDefender Free + spyshelter free ewentualnie możesz dorzucić EMET.
Z płatnego punktu widzenia polecam ci:
Emsisoft Anti-Malware + EMET (można by pomyśleć nad Online Armor to również produkt emsisoftu ale osobiście nie lubię chronić komputera 1 producentem)
Na przyszłość opisuj bardziej dokładnie wykorzystywanie komputera z opisem "Pierdoły" trudno dobrać pakiet.
A ten emisoft nie będzie mi zamulał komputera ? Bo ja głównie korzystam z plików w chmurze, FTP zapis odczyt i tak bardziej internetowo. I ile kosztuje ten emisoft i ile zjada pamięci ram, procesora ?
Szanowny autorze,zamierzasz zakupić jakiś zestaw ?? Czy też chcesz cos darmowego ??
Emsisoft jest lekkim produktem jeżeli chodzi o cenę i inne informacje tu masz stronę produceta:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Miałem z nim kiedyś doczynienia na Windows Home Premium 32Bit z 4GB Ramu i komputer działał płynnie.
To ze jest 4GB ramu to mniejsza z tym, popatrz na procesor, on już swoje latka ma i lata świetności też za sobą, jest jeszcze całkiem całkiem, ale Emsisoft może go dociążyć, też trochę.
Nie sądzę dolar444,
jednak i tak myślę że autor będzie za darmowym rozwiązaniem bezpieczeństwa Internetowego.
Darmowe czy płatne nie ma znaczenia. Chodzi tylko o to aby nie był to pakiet IS i nie dublował się z Comodo Firewall.
To jeżeli chcesz zostać przy Comodo, to z płatnych zaproponuje może Eset lekki i skuteczny, A Z darmowych bym zaproponował 360 Internet Security.
Wiadomo skanery na żądanie też warto by było mnieć i co nie co dodać do przeglądarki.
qxu247 napisał(a):Darmowe czy płatne nie ma znaczenia. Chodzi tylko o to aby nie był to pakiet IS i nie dublował się z Comodo Firewall.
No to moja propozycja lekkiego i skutecznego zestawu:
FortiClient free + COMODO FireWall+ MalwareBytes Anti-Exploit
Jak podpinasz pendrivy to doinstaluj MCShield.
MalwareBytes Anti-Malware, Hitman Pro i Emsisoft Emergency Kit do skanów na żądanie.
Program do backupu systemu (np. AOMEI Backupper pro, ACRONIS)
Do przeglądarki:
Adguard + BitDefender TrafficLight + Web Of Trust (WOT) + Ghostery.

Konto usunięte

Skoro już masz Comodo i sobie z nim radzisz to może... zamień firewalla na pakiet Comodo Internet Security tj. dorzuć antywirusa od nich?
To będzie wystarczająca ochrona.
Kupiłem jednak Nortona AV na rok. Jak na razie jest OK i nic nie jest odczuwalne Smile