SafeGroup

Pełna wersja: Jak otworzyć plik avira
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Po powiadomieniu przez Avirę o nowej wersji antywirusa ściągnąłem ją ze strony oficjalnej, ale otrzymuję pytanie o wyborze programu do otwarcia pliku avira_antivir_personal_en. Pytanie jest może naiwne: jak go otworzyć ?
Jakie rozszerzenie ma plik pobrany przez Ciebie, ktory probujesz otworzyc?

Jurek

Zbyszek58 napisał(a):Po powiadomieniu przez Avirę o nowej wersji antywirusa ściągnąłem ją ze strony oficjalnej, ale otrzymuję pytanie o wyborze programu do otwarcia pliku avira_antivir_personal_en. Pytanie jest może naiwne: jak go otworzyć ?


Prawdopodobnie plik setup nie został właściwie ściągnięty, dlatego po kliknięciu na niego zamiast instalacji pojawia się pytanie o wyborze programu. Ściągnij ponownie plik instalacyjny lub zaktualizuj Avirę kilkając na "start update".
Nowa wersja programu zostanie zainstalowana podczas rutynowej aktualizacji - nie ma potrzeby pobierania instalatora programu.

Jurek

Pablosss napisał(a):Nowa wersja programu zostanie zainstalowana podczas rutynowej aktualizacji - nie ma potrzeby pobierania instalatora programu.


Zgadza się ale jeżeli Zbyszek chce zaktualizować wersje 8 na 9 to lepiej wyinstalować Avirę i zainstalować od nowa, ponieważ aktualizacja przez update może powodować problemy.
Dziękuję za wszystkie odpowiedziSmile Rację miał Jurek. Po ponownym ściągnięciu wszystko odbyło się bez problemów, choć zaręczam, że i źródło i cały mój sposób postępowania były takie same, jak za pierwszym razem
Pablosss napisał(a):Nowa wersja programu zostanie zainstalowana podczas rutynowej aktualizacji - nie ma potrzeby pobierania instalatora programu.


Ale chyba Personal nie ma tej opcji (tylko płatne wersje)?
Jakiej opcji nie ma? Przecież aktualizacja przebiega w ten sam sposób, niezależnie od wersji programu.
To dziwne, ale gdy miałem Avirę Personal 8 to automatycznie się nie zaktualizowała do 9. Wykonała to tylko wersja Premium.
zgadza sie wersja premium sama sie aktualizuje natomiast wersje personal trzeba aktualizowac recznie.