SafeGroup

Pełna wersja: Laptop z SSD do 2000 zł
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam,
od października zaczynam studiowanie i zdecydowałem się na kupno laptopa. Fundusze są dość ograniczone, ale zakres w jakim laptop będzie używany również. W ogóle nie zależy mi na karcie graficznej,jednak chciałbym by laptop działał niezawodnie i szybko. Chodzi oczywiście o przetwarzanie danych, pracę z pakietami biurowymi itd. itp.

Warunkiem jest posiadanie SSD o przyzwoitej pojemności (128 GB ?) i zapasu pamięci RAM, dajmy na to 8 GB. Jeśli chodzi o procesor to tutaj nie mam zielonego pojęcia i zdaje się na Was. Z producentów optymalnie niech to będą Asus, Samsung, Lenovo (?)
Pomożecie?Smile

Konto usunięte

A reszta? Np. jaka wielkość Cię interesuje? Coś mniejszego, czy nawet 17 calowe kloce?

Wysłane z telefonu
Niech będą te minimum 15,6" i matowa matryca Smile

Eugeniusz

morphiusz napisał(a):Niech będą te minimum 15,6" i matowa matryca Smile
Raczej nowego z takimi parametrami nie znajdziesz. Szukasz laptopa biznesowego w cenie szmelcu na prezent komunijny.
Jestem skłonny pójść na kompromis. Czekam na propozycje Wink
Może coś takiego ?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Konto usunięte

Ja bym na Twoim miejscu polował na dobrego, poleasingowego Probook, Elitebooka lub Thinkpada. Używane.. no używane, ale często są ok. Do tego osobny zakup dysku SSD jaki Ci pasuje - te dorzucane do lapów to często taki-sobie sprzęt.

Baaa.. nawet to zrobiłem, bo czekam na HP 2570p + nowa bateria (100 Wh) + nowy Crucial MX100 256 GB.
Całość wyniosła mnie 2200 zł.
zord napisał(a):Może coś takiego ?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Fajny!

Co do Twojego modelu HP - wszystko ok, tylko przekątna matrycy..wolałbym jednak coś większego.

Konto usunięte

To zajrzyj na allegro. Bez problemu znajdziesz elitebooki poleasingowe w rozmiarach 12-15" za jakieś 1200-1700 zł.
Propozycja Zorda bardzo dobra, sam chciałem Ci ten sprzęt polecićBeer

Eugeniusz napisał(a):
morphiusz napisał(a):Niech będą te minimum 15,6" i matowa matryca Smile
Raczej nowego z takimi parametrami nie znajdziesz. Szukasz laptopa biznesowego w cenie szmelcu na prezent komunijny.

oj Gienek....Facepalmco się z Tobą dzieje.....nawet nie chciało Ci się sprawdzić ....

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Lepszego w tej cenie nie znajdziesz. Za 300 zł znajdziesz SSD + obudowę na stary dysk.
Jeżeli bardzo zależy ci na matowej matrycy i niezawodności zdecydowanie poszukała bym używanego thinkpada.