SafeGroup

Pełna wersja: przywracanie plikow z kwarantanny
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
w jaki sposob przywrocic duza ilosc plikow z kwarantanny? bo pojedyncze klikanie na kazdym odpada (bardzo duza ilosc>5000). po zaznaczeniu wszystkich niema opcji przywracania.
Po zaznaczeniu wszystkich plików klikasz PPM na zaznaczonym polu i wybierasz "Restore object to..." wskazujesz miejsce gdzie chcesz je przywrócić, zatwierdzasz i gotowe.
chodzi o to zeby wrocily na swoje miejsca, a nie do jednego okreslonego katalogu.

adam_993

To wybierz Restore Object.

Jurek

@ zll

Masz trochę tych plików w kwarantannie Smile
Zanim je przywrócisz radzę ustawić heurystykę skanera na "low" lub ją wyłączyć i przeskanować jeszcze raz wszystkie pliki. Przywracanie wirusów to nie najlepszy pomysł Smile
opcja "restore object" i "restore object to.." jest nieaktywna gdy zaznaczam juz 2 obiekty...
przeszloby nawet do 1 katalogu wszystkie przerzucic (oile nazwy mi sie niepowtorza) gdyby mozna byloby jakis raport z ich pierwotnymi sciezkami do txt wrzucic... to bym sobie pozniej ladnie przekopiowal

niezly dzien... ghost mnie zawiodl a teraz avira funkcji przywracania niema...
zaraz jakiegos taskera ustawie chyba w desperacji

btw. przywracanie to dobry pomysl bo mam programik ktory leczy a nie "kasuje" poprzez kwarantanne...

Jurek

zll napisał(a):btw. przywracanie to dobry pomysl bo mam programik ktory leczy a nie "kasuje" poprzez kwarantanne...


Uchyl rąbka tajemnicy. Jaki to programik posiadasz który skutecznieleczy wszystkie zawirusowane pliki?
wszystkie w moim przypadku...
3mb programik z AVG do usuwania konkretnego robaczka ktory sie u mnie rozplemil w sporej ilosci kopi Smile

przywrocilem perfidnie taskerem...chociaz w ten sposob niemam pewnosci czy czegos niepominelo.. ale wyjdzie w praniu. jak ktos zna "normalny" sposob to prosze o podanie na przyszlosc