SafeGroup

Pełna wersja: Zestaw na domowy PC.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
System operacyjny:
Windows 7 Home Premium 64 bit.


Zastosowanie:
Komputer jest używany do serfowania po internecie zakupy, gry, grafika, bankowość też czasami, oglądanie filmów i zastosowania biurowe. Aktualnie posiadam AVAST Free2014, Malwarebytes Anti-Exploit i Malwarebytes Anti-Malware zapora jest włączona systemowa. Co polecalibyście ?


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Podzespoły bazowe komputera
Procesor AMD Athlon™ II X4 620 Procesor 3.11 GHz
Pamięć RAM: DDR2 4GB
Karta Graficzna: ATI Radeon HD 5830 SAPPHIRE Xtreme 1GB GDDR5
Dysk: SATA II 500 GB
Ja bym zostawił i UAC dał na max. Ewentualnie zamiast MBAE przetestowałbym EMET.
Do przeglądarki:Adguard free.
Ustaw UAC na maksymalny poziom.
I jako skaner: HitmanPro
EDIT: Usunelem adblocka ze wzgledu na dublowanie sie funkcji.
Autorze, ja bym zrobił tak jak kolega czyli UAC na maxa, do tego wspomniany AdGuard do przeglądarki ale bez ADBlocka, po co 2 dodatki maja robić to samo, i zamiast Adblocka dał dodatek do przeglądarki Bitdefender Trafficlight.
No i wystarczający zestaw masz.

Konto usunięte

Po co dodatek BitDefendera, skoro adguard to nie tylko blokowanie reklam, a przede wszystkim ochrona przed szkodliwymi stronami? Zaś będzie dublowanie funkcji ;-)

Wysłane z telefonu
lukasamd napisał(a):Po co dodatek BitDefendera, skoro adguard to nie tylko blokowanie reklam, a przede wszystkim ochrona przed szkodliwymi stronami? Zaś będzie dublowanie funkcji ;-)

Wysłane z telefonu

No tak też w sumie racja, teraz mi odświeżyłeś głowę, aż zerknąłem w opcje AdGuard Smile
Cóż cofam w tedy Trafficlight, niech zostanie sam AdGuard Smile
dolar444 napisał(a):Autorze, ja bym zrobił tak jak kolega czyli UAC na maxa, do tego wspomniany AdGuard do przeglądarki ale bez ADBlocka, po co 2 dodatki maja robić to samo, i zamiast Adblocka dał dodatek do przeglądarki Bitdefender Trafficlight.
No i wystarczający zestaw masz.
no masz racje adguard bedzie sie dublowal z adblock, post poprawilem Smile
Aż bym sobie zobaczyłtest Trafficlight vs AdGuard, wątpię by ten drugi był w połowie tak dobry.

Konto usunięte

Pytanie czy jest potrzebne w ogóle?
Mózg jest na swoim miejscu? Jeżeli tak, to 90% zagrożeń odpada.
Sporo zablokuje Safe Browsing z Chrome (jest też w Mozilli).
No a reszta dla jakiegokolwiek blockera to już pikuś.
Avast ma dobrą osłonę www, a ponadto dodatek do przeglądarek ma funkcję blokowania reklam.
Super dzięki za pomoc i odpowiedzi Smile
Nie ma za co Grin
Daj znać co wybrałeś.
Wybrałem jako podstawowy atyvir Awast 2014 Free, AdGuard, plus Hitman Pro i UAC na maxa. Tylko jest jedna kwestia AdGuard nie ma w wersji do przeglądarki jest tylko jako program w zasobniku.
Na chrome jest adguard.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

<--- to drugie Grin. Program wywal.
O widzisz super ! Dzięki wielkie heros1303 program już wywalam. Smile