SafeGroup

Pełna wersja: Arcabit internet security na 1 rok
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Tibu 11

Cytat:Arcabit Internet Security 2014 to najnowsza wersja pakietu zabezpieczającego przeznaczonego do ochrony komputera przed wszelkiego rodzaju wirusami, trojanami i innymi zagrożeniami występującymi w internecie.

Więcej info znajdziecie na :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Temat niezgodny z regulaminem forum. Gdzie jest URL do instalatora?
jarema napisał(a):Temat niezgodny z regulaminem forum. Gdzie jest URL do instalatora?

W płycie instalacyjnej w czasopiśmie CD-action Smile

Cytat:Arcabit Internet Security 2014 to najnowsza wersja pakietu zabezpieczającego przeznaczonego do ochrony komputera przed wszelkiego rodzaju wirusami, trojanami i innymi zagrożeniami występującymi w internecie.

Geniusz dzięki za info!

Tibu 11

100% racjii nie ma za co Smile

(w gemini widziałem gazetke komputerową za 10 zł a w niej m.i.n Gdata internet security na 1 rok)
Wiem, sam kupiłem Grin
kupiłem również PC Format z Bitdefender Internet Security

Tibu 11

po 13 latach wracam znów do arcabitu daje ostatnią szanse. 13 lat temu zastanawiałem się czemu mi tak muli komp i net - puściłem pełny skan arcabitem i 0 virusów a jak przeskanowałem pandą i avastem to wykryli mi 40 virusów (viry na 100% weszły przez firefoxa) i od razu Arcabit wyleciał. Hm ciekawie jak będzie tym razem Smile
Dawno z tym programem nie miałem do czynienia Grin
zawsze jak szlem zrobić z czyimś kompem to miałem do czynienia z avastem albo avg

z płatnych to zazwyczaj nortona widuje u sąsiadach eseta o dziwo mniej.

Tibu 11

z płatnych licencji (wykupionych 1 rok) miałem Eseta i teraz Arcabita (gazeta)
Geniusz napisał(a):po 13 latach wracam znów do arcabitu daje ostatnią szanse. 13 lat temu zastanawiałem się czemu mi tak muli komp i net - puściłem pełny skan arcabitem i 0 virusów a jak przeskanowałem pandą i avastem to wykryli mi 40 virusów (viry na 100% weszły przez firefoxa) i od razu Arcabit wyleciał. Hm ciekawie jak będzie tym razem Smile

No teraz wykrywalność znacznie się poprawiła bo został dodany silnik bitdendera Grin

Tibu 11

definicje też mająod nich ??

Konto usunięte

Tak, choć aktualizacje silnika nie są tak częste.

BTW. To temat o promo, o Arcabicie jest tu:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tibu 11

ok, dzięki