SafeGroup

Pełna wersja: Avira Internet Security opóźnia start systemu ładuje się 3 minuty
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, mam problem z startem windows 8.1 update 1 x64. Zakupiłem Avire Internet Security i wszystko pięknie aktywowałem śmiga, zadowolony. Ale! zawsze musi być jakieś ale
gdy uruchamiam windowsa muszę poczekać jakieś 3 minuty zanim avira się uruchomi i wtedy wifi świruje zmienia się ikonka i niby łączy a nie łączy muszę ręcznie się połączyć. Czy mieliście już taki przypadek, że AIS zwalnia start systemu i sama ładuje się z 3 minuty? Laptop jest po formacie jest nowy to Lenovo y510p.

Eugeniusz

bit napisał(a):Zakupiłem Avire Internet Security
Pisz do Aviry. Obawiam się, że tylko oni będą kompetentni i Ci pomogą.
Okej a mam jeszcze takie pytanko. Ogarnia ktoś z Was support Aviry? Bo nie mogę się dokopać gdzie mam do nich napisać? Czy mają jakieś forum czy coś? Jak mogę się z nimi skontaktować?
Tu pisz, na e-mail:

<!-- e --><a href="mailto:[email protected]">[email protected]</a><!-- e -->

Najlepiej po angielsku czy niemiecku.

Ten adres jakoś w moim przypadku nie chce działać.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Dzięki, właśnie napisałem do supportu z podanego przez Ciebie linka. Zobaczymy może odpiszą. Smile Tylko napisałem po polsku wybrałem Poland, średniawo u mnie z angielskim. Ciężko to wytłumaczyc po polsku co się dzieje z lapkiem a co dopiero po angielsku.
Wiecie co? Stawiałem ,że to Avira ale to nie Avira powoduje takie problemy. Bez Aviry lapek reaguje tak samo...
A sterowniki czy aby napewno wszystkie pod Windows 8.1 x 64 ? Od razu po formacie i zainstalowaniu sterów też działa się taka sytuacja? Aktualizacje systemu masz wszystkie zainstalowane? Może to także powodować inny program zainstalowany już po formacie, uruchamiający się po starcie systemu.
Może sprawdź jakimś programem co mierzy czas uruchamiania sie systemu i może on ci powie jaka to usługa przymula komputer.
W menadżerze urządzeń nie ma żadnych wykrzykników i myślę, że wszystkie sterowniki zainstalowałem. Chociaż jednego nie mogę, od wifi wyskakuje bład: Warning: No Appropriate to be installed. Ale w domu działa mi wifi i nie rozłącza.
A programy jakieś po formacie instalowałeś. Może jeden z nich powoduje konflikt. Możesz sprawdzić także jak pisze Quassar. Odpowiedni program pokaże, co spowalnia tak drastycznie start maszyny.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Tzn może inaczej: przeinstalowałem system na windows 7 x64 i problemu nie ma z wolnym ładowaniem ale w pracy rozłącza mnie z wifi i wifi wolno działa. A w domu u mnie wifi dobrze działa, nie rozłącza ani nic.
To widzę problem z siecią Wi-Fi w pracy a nie z Twoim komputerem.