SafeGroup

Pełna wersja: CyberGhost VPN Premium za darmo na 6 miesięcy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cytat:CyberGhost VPN jest małym i darmowym narzędziem pozwalającym chronić naszą prywatność podczas codziennej pracy w Internecie. Program łączy się z zewnętrznym serwerem VPN, szyfrując wszystkie wysyłane i pobierane za pośrednictwem naszego komputera dane. Praca z CyberGhost VPN odbywa się w dwóch etapach - najpierw nawiązywane jest połączenie przy użyciu 1024-bitowego szyfrowania SSL, a następnie wszelaki transfer danych odbywa się z wykorzystaniem 128-bitowego prywatnego klucza AES. Zapewnia to niemal 100-procentową ochronę przed podsłuchem, a także zabezpiecza przed odczytem naszego adresu IP na odwiedzanych stronach. Co najwyżej odczytany zostanie adres serwera VPN, z ktorym wcześniej się połączyliśmy.

Źródło:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



PS. Pozostało 24694 licencji! ( Stan: 2014-10-07 21:21 )
nie chce mi się kliknąć w registrieren, dziwne
jaka może wtyczka to kliknięcie blokować w FF ? AdBlock oraz scripts są wyłączone
jak skopiuje link do inne przeglądarki, to nie ma tego pola registrieren oraz ten promocji, tylko przenosi mnie na główną stronę
CrashJack napisał(a):nie chce mi się kliknąć w registrieren, dziwne
jaka może wtyczka to kliknięcie blokować w FF ? AdBlock oraz scripts są wyłączone
jak skopiuje link do inne przeglądarki, to nie ma tego pola registrieren oraz ten promocji, tylko przenosi mnie na główną stronę

Wysłałem Ci prywatną wiadomość z kluczem do programu Smile
LowcyGier napisał(a):
CrashJack napisał(a):nie chce mi się kliknąć w registrieren, dziwne
jaka może wtyczka to kliknięcie blokować w FF ? AdBlock oraz scripts są wyłączone
jak skopiuje link do inne przeglądarki, to nie ma tego pola registrieren oraz ten promocji, tylko przenosi mnie na główną stronę

Wysłałem Ci prywatną wiadomość z kluczem do programu Smile
dzięki, jesteś wielki Smile