SafeGroup

Pełna wersja: Seryjne błędy, dziwne to, cyberGhost, sfc/scannow, grupa LSP
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Objawy zainfekowania:
tutaj był problem, ale o dziwo już działa, tylko zresetowałem kompa, ale w logach zauważyłem błędy :/

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


miałem również problem z zmienieniem uruchamiania usług, błąd jako odmowa dostępu, jakbym nie miał praw admina, ale już działa, boje się, że znowu to się powtórzy ;/

odinstalowałem i zainstalowałem ponownie CIS 7, bo nie mogłem w nim żadnych zmian zapisać, ani zmienić, nawet wszystkie reguły zniknęły, dziwne

Wykonywane działania:
skanowałem MBAM''em, oraz AdwCleaner v3.310 i RogueKiller 9.2.13 x64 oraz CIS 7



Logi:
Tutaj umieść linki do logów z FRST i OTL
frst.txt

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

addittion.txt

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

shourtcut.txt

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


otl.txt

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


extras.txt

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]





pierwszy screen to co adwCleaner znalazł i skasował mi

drugiscreen to jest przy uruchamianiu systemu

trzeci screen'' są błędy po wykonaniu sfc /scannow


czwarty screen to co CIS wykrył od programy SpyShelter

piąty screen, czasami mam taki błąd w CyberGhost

szósty screen to katastrofa, jak to się pojawiało to internetu nie miałem, i nawet jak zresetowałem kompa, dalej te okienko się pojawiało, ale już wszystko w porządku, wtedy jeszcze przywróciłem z punktu przywracania, ale już tego programu od kilku dni nie posiadam
ja trzeba to zapodam dziennik CBS.log, oraz dziennik aplikacje oraz system
CrashJack nie wydaje ci się że może to być spowodowane działaniem kilku programów ochronnych w tym samym czasie ?
Pierwsze co to odinstaluj wszelkie zabezpieczenia jakie tam masz.dosłownie wszystko wraz z firefoxem,zapewne przeglądarka ci żwawo pracuje z tyloma dodatkami co ? Smile

Jak wszystko wykonasz to zapodaj jeszcze raz logi z FRST.txt > Addition.txt > Shortcut.txt+OTL.txt+Extras.txt
tylko tyle pracuje, w tle CIS 7 premium, SpyShelter 6 premium, super Anti-spyware, MBAM 2.02 Premium, CyberGhost 5, Spybot - Search & Destroy 2.4
jak trzeba to mogę wyłączyć SAS oraz spybot''a, w SAS''ie wyłączone jest Real-time, w spybotcie również real-time jest wyłączony, ale są w zasobnikach
dodatków do WaterFox''a mam sporo to fakt
ale coś chyba powinno być w tych logach ?
CIS już przeinstalowałem na nowo
Masz to wszystko odinstalować tak jak napisałem. To że apki nie działają w czasie rzeczywistym to jest nieważne,mają być nieaktywne sterowniki i usługi z nich.

Chociaż na twoim miejscu tak jak już wspomniałeś w innym wątku,zrobiłbym format i zaczął wszystko od początku.