SafeGroup

Pełna wersja: CyberGhost Special Edition za darmo na rok
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Ważne:

Cytat:- Klucze można aktywować tylko do 30 listopada 2014.
- Można pobrać tylko jeden klucz na użytkownika. Proszę uszanuj to, by więcej ludzi mogło z tego korzystać.
- Nie można aktywować klucza jeżeli już masz aktywny abonament lub jeżeli używałeś klucza promocyjnego w poprzednim roku.
- Proszę miej na uwadze, że akceptujemy tylko ważne adresy e-mail.

PS. Pozostało 9634 licencji! ( Stan: 2014-10-08 12:30 )
i znowu na rok
nie dawno na 3 miesiące, później na 6 miesięcy a teraz na rok ?
skąd te promocje się biorą, dlaczego robią tak dobrze ? Smile
Z tego co się orientuje to w wersji SE jest mniej serwerów nie działają też torremty.
ja mam jak na razie z poprzedniej wersji na 6 miesięcy
na włoskich serwerach działają torrenty
tutaj na 12 miesięcy może i nie, nie wiem

chciałbym dostać na 12 miesięcy, ale jak znowu, klikam na zielony przycisk, nawet nie reaguje, zmieniając przeglądarkę też nic nie pomaga, szkoda

jaka wersja ta ''SE'' ? Smile
Pewnie potrzebują lepszej reklamy bo program pewnie mało osób kupuje/korzysta "Zna" i opinie pewnie niepewne albo ich brak i trzeba jakieś tak zwane medialne boom zrobić wśród Świeżaków czyli dać próbkę i część uzależnić Grin
Potem inni polecają innym i tak dalej i tak dalej .....

Co do wersji SE to niby wszystko jest jednak cześć adresów/krajów na wyłączność jest zablokowana tak z 1/3 na oko.
jest jakieś promo 100% ?
chciałbym zainstalować na drugim kompie, z darmowego lipnie korzystać

i mam jeszcze takie pytanie,
czy to możliwe jest, że jak się ma wolne łącze i wybierze się jakiś serwer w CyberGhost, to można np szybciej pobierać z torrentów bądź z innych stron tzn. czy wybierając jakiś serwer mamy szybszy / wolniejszy transfer przesyłu ?

czy serwer np z Francji o IP 50.30.xx.xx może być szybszy od serwera z Francji czy Niemiec o IP 84.50.xx.xxx ? cczy to nie ma dużego znaczenia ?