SafeGroup

Pełna wersja: Online Armor Firewall czy SpyShelter Firewall
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
System operacyjny:
Win7


Zastosowanie:
Bank, dom, multimedia, programy


Specyfikacja komputera (opcjonalne):
x32, 3,5GB, SSD

Potrzebuję na domowy komputer firewalla z hipsem, ochrona przed szpiegami itp.Mam obecnie Malwarebytes w wersji premium i szukam coś do niego. Comodo odpada bo jest za trudny w obsłudze i cięzko coś w nim szybko znaleźć. Dlatego wgrę wchodzi opcja SpyShelter Firewall premium na rok za 120zł lub online armor za 70 zł rok albo wersja free. Co polecacie ?

PS. W zasadzie czym się różni wersja free OA Firewall od premium poza możliwością zapisu ustawień i trybem bankowym ? Opłaca się płacić te 70 zł za rok ?
Online Armor ma nieco bardziej rozbudowaną zaporę tzn sie więcej informacji pokazuje o połączeniu nie mniej jednak w praktyce blokuje tak samo dobrze jak SpyShelter Firewall
Co do HIPS to spyshelter jednak po ostatnich aktualizacjach moim zdaniem jest bardzeiej rozbudowany i chroni tak samo jak OA

Oba programy reprezentują bardzo wysoki jak nie najwyższy poziom w obu tych komponentach Hips i zapora.

Nie mniej jednak OA posiada piaskownice.
A SpyShelter szyfrowanie klawiszy oraz ograniczanie aplikacji.

OA jest tańsze jak chodzi o roczny zakup, ale SSFW wprowadza dodatkowe moduły ochronne które mogą być istone w razie wdarcia infekcji do tego dochodzi możliwość dożywotniej licencji wiec po 2-3 latach cena może sie zwrócić.
Jak poszukasz popytasz na forach to możesz odkupić od ludzi za 1/3 ceny SSFW lifetime.
Quassar napisał(a):Jak poszukasz popytasz na forach to możesz odkupić od ludzi za 1/3 ceny SSFW lifetime.

Trudna sprawa z tym SSFW. Sam bym się pisał na lifetime, ale ani słychu, ani widu nigdzie, a płacić 3 stówy to jednak sporo.
Pomyśleć, że kiedyś rozdawałem SS Premium i nie było chętnych zbytnio Smile Teraz aplikacja wyrosła na przyzwoity program ochronny i sprawdza się w swojej dziedzinie wyśmienicie.
oldblues & buri nie dawno ktoś sprzedawał SS z FW ale jeszcze obniżał do tak śmiesznej ceny i nikt nie chciał.
Mam 2 licencje ale na własny użytek a nie będę świnią i nie będę kupował czegoś co już mam/nie potrzebuje ale tak kusząca oferta aż dziwić sie że tak długo trwało odsprzedanie.....

Co do darmowego OA a Płatnego to nie wiem zbytni jaka jest dokładnie różnica miedzy tymi funkcjami nie mniejjednak dał bym te pare groszy żeby wspierać tak zacny produkt/ choć sam zmieniłem OA premium na SSFW Grin
Mimo wszystko jak ktoś coś ma na zbyciu to chętnie odkupię Smile