SafeGroup

Pełna wersja: Booster łączności z internetem-da się podkręcić łącze ?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
tak siedzę i dumam i myślę nad programem Auslogics BootSpeed i tam jest właśnie taki mini-program Auslogics Internet Optimizer
gdzie można neta sobie podkręcić, czy warto to zrobić, czy to coś da, te liczby/cyferki muszą coś znaczyć

jest opcja automatyczna dwa ostatnie screeny
oraz opcja manual pierwszy screen
i może ktoś zna się na tym i podpowiedziałbym gdzie szukać pomocy w googlach albo tutaj by napisał, jak można by było manualnie podrkęcić neta, tam jest multum opcji

bądź automatycznie czy jest sens w to wchodzić?

firefox''a ręcznie można przecież skonfigurować w about: config i to zrobiłem i jest git ;p ale reszta opcji ;p
Testowalo sie sporo tego typu programow i najlepiej wypada TCP Optimizer

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.
Sprawdzasz na speedtest.net jaka masz predkosc i taka ustawiasz paskiem w programie, zaznaczasz Modify All Network Adapters nastepnie Optimal i Apply Changes.
Optymalizuje przepływ pakietow, zawsze te kilka Mb wiecej bylo po uzyciu jednak mi najbardziej podobalo sie dzialanie w grach typu np. World of Warcraft - normalnie przed uzyciem wystarczyla chwilowa niestabilnosc polaczenia i wyrzucalo z serwera a po uzyciu programu dostaje kilkusekundowego a nawet dluzszego laga ale co wazne nie wyrzuca z gry. Testowalem na polaczeniu HSPA i LTE.
dzięki, przetestuje owy program

tylko na stronie speedtest.net mam taki komunikat
Speedtest.net requires Flash
You must have Adobe Flash installed and JavaScript enabled to use Speedtest.net.
Musisz zainstalować Flash Player

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

mam flash player 15.0.0.152 do ff oraz opery oraz 15.0.0.167 do IE
pogrzebałem w ustawieniach, i musiałem w ustawieniach usunąć wszystkie dane z flash player''a gdzie znajdował się w panelu sterowania, przeglądarki musiały być wyłączone, i działa jak na razie