SafeGroup

Pełna wersja: MS Office 2000 (legal) i OpenOffice 3.0 na 1 kompie?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, zdecydowałem się napisać ten post, ponieważ nic nie wygooglowałem (były same porownania). Tak więc posiadam obecnie OpenOffice 3.0 zainstalowany na komputerze, i mam pytanie: czy mogę teraz zainstalować Microsoft Office 2000, bez odinstalowywania OO ?
możesz office program jak każdy inny Tongue
a nie będą się gryzły? np. przy prezentacjach (chodzi o rozszerzenia i te zabawe)
nie wiem czy te programy sprawdzają powiązania zawsze możesz ppm otwórz za pomocą Grin
zord napisał(a):(...) zawsze możesz ppm otwórz za pomocą Grin


nie chce mi sie bawic. Chyba OO pojdzie do kosza, ale poczekam jeszcze trochę na wypowiedzi Smile
Mozesz mieć zainstalowane oba programy i na pewno nie będą się gryzły.. Co do otwierania plików to zawsze jeden jest tym głównym więc zawsze można to zmienić.. Otwórz za pomocą >> Wybierz program i zaznaczasz czy on ma być domyślnym. Ja miałem tak Office 2007 i OO 3..
Będziesz miał 2 pakiety na kompie i tyle. Nie będą się gryzły.
Plati do czego potrzebne Ci sa az dwa pakiety biurowe na dysku? Ja na Twoim miejscu zostawilbym sobie jeden, ktory spelnia moje wymagania.
odinstlowalem przez tryb zaawansowany w Revo Uninstallerze (czyli usuniecie plikow z rejestru i niepotrzebnyvch folderow i plikow), potem pojawiły sie pewe komplikacje - GG, Adobe Reader nie chca dzialac. Nie wiem czy przywracać system do momentu przed odinstalacyjnego czy co?
Plati napisał(a):odinstlowalem przez tryb zaawansowany w Revo Uninstallerze (czyli usuniecie plikow z rejestru i niepotrzebnyvch folderow i plikow), potem pojawiły sie pewe komplikacje - GG, Adobe Reader nie chca dzialac. Nie wiem czy przywracać system do momentu przed odinstalacyjnego czy co?


Jesli nie masz obrazu dysku sprzed instalacji pakietu OO lub MS Office, innego wyjscia niz przywrocenie systemu do momentu opisanego przez Ciebie wyzej nie widze.
Dobra odinstalowalem OO i zainstalowalem Office 2000, i znowu problem! Po uruchomieniu ponownie komputera, wyskakuje takie okienko:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Przypominam, że mam XP SP3.
Sprawdzałeś czy jakiś komponent office nie siedzi Ci w autostarcie?
tak ale coś jest nie tak bo nawet Word się nie otwiera. Znalazlem jescze takie coś:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ponieważ też pokazuje mi sie taki komunikat. Na tej stronie jest napisane o jakichś Właściwościach haseł, nawet nie wiem gdzie to jest.

Jurek

Polska wersja OpenOffice.org 3.1 jest już dostępna :

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]