SafeGroup

Pełna wersja: Specjalna promocja SpyShelter dla użytkowników SafeGroup
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

Konto usunięte

[Obrazek: spyshelter.png]

Wraz z firmą SpyShelter zajmującą się rozwojem oprogramowania do ochrony przed różnego rodzaju loggerami zapraszamy do specjalnej promocji dla czytelników serwisu SafeGroup.pl
Dzięki niej będziecie mogli dokonać zakupu produktów marki SpyShelter już za zaledwie 50% ich normalnej ceny.
Promocja jest ograniczona czasowo, dotyczy wszystkich produktów, należy się więc śpieszyć, bo jak wiecie, są to produkty warte swojej ceny Smile

Jak skorzystać z promocji?

1. Wejdźcie na stronę SpySheltera za pomocą naszego

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

.

2. Przejdźcie do zakładki produktów, dokonajcie wyboru i umieście je w koszyku. Na stronie zamówienia podajcie kod promocyjny:

safegroup
3. Opłaćcie zamówienie po promocyjnej cenie, korzystajcie z programu Smile


Jeżeli nie posiadacie aktywnej karty umożliwiającej zakup w internecie, możecie opłacić zamówienie także za pośrednictwem serwisu PayPal.
Założenie konta w nim tra tylko chwilę, możecie je doładować za pomocą zwykłych kont bankowych np. poprzez serwis

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Promocja jest ważna od 24.10.2014 do 31.10.2014
Kupony nie sumują się (nie można wykorzystać kilku różnych kuponów przy jednym zakupie)
Pomoc techniczna w języku polskim świadczona jest poprzez system zgłoszeń na stronie:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Zapraszamy również do tematów, które są poświęcone SpyShelterowi
  • [Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

  • [Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ale czad promo SpyShelter dla użytkowników SafeGroup Grin
Kupiłbym ale mam już 2 licki -,-

Naprawdę polecam tym którzy szukają komercyjnego rozwiązania, Znakomity program.

Tibu 11

Jak widać tą stroną zajmują się zajebiści admini , więcej takich promocji/ wydarzeń
Nie skorzystam, chyba że kod pozwala uzyskać zniżkę na upa z wersji Premium do Firewall Wink

Polecam program, bo jest świetnym uzupełnieniem klasycznych antywirusów.
lukasamd, świetna sprawa. Akurat za miesiąc kończy mi się roczna licencja. Dzięki.

--------------
Info: Firewall lifetime wyszedł za 146 PLN (choć na stronie pokazuje 151,67, ale PayPal z Euro mniej przeliczył)
tak około 50% zniżki jak sprawdzałem program warty nawet za oryginalną ceneGrin
Ja to tak rozmyślam okazja idealna na nabycie programu nie powiem. Pewnie okazji takiej zbyt prędko po jej ukończeniu nie zobaczymy.

Jacenty

Witam,

SpyShelter nie powinno brakowac na zadnym komputerze, to jeden z podstawowych programow do ochrony prywatnosci na naszym PC. Pomimo ze posiadam dwie swierze subskrypcje SpyShelter Premium, napewno skorzystam z super promocji i kupie jescze SpyShelter Firewall. Dzieki Adminom tego portalu i firmie SpyShelter za taka promocje.

Pozdrawiam

Jacenty
Program jest świetny. Chciałem sprzedać swoją lickę na SS Firewall, ale stwierdziłem, że to byłby błąd. Nie zdecydowanym polecam zakup. Super, że administracja ogarnęła taką promocję. Pozdrawiam!

Wysłane z XT1039
Świetny soft i bardzo dobra promocja, z której naprawdę warto skorzystać Smile
W wersji Premium SpyShelter jest znakomitym uzupełnieniem dla praktycznie każdego systemu zabezpieczeń (bez względu na to czy to uwzględniający zróżnicowanie warstw ochrony "składak", sam AV, gotowy pakiet IS czy też fabryczna ochrona od MS).
Wersja SSFW z każdym kolejnym wydaniem zmierza w kierunku skutecznego, lekkiego, samodzielnego rozwiązania kompleksowo zabezpieczającego zasoby użytkownika.
Osobiście polecam z czystym sumieniem Smile W moim przekonaniu, SpyShelter to flagowy przykład komercyjnego programu, który tym co oferuje, w pełni rekompensuje użytkownikowi koszty zakupu licencji.
Za te recenzje powinniśmy dostać jeszcze większe zniżki Grin
Ale faktem jest, że SS (zarówno Premium jak i Firewall) to znakomita linia programów i pozostaje się cieszyć, że program ma naprawdę wysokie notowania wśród użytkowników nieprofesjonalnych, no i przede wszystkim wśród tych mocno zaawansowanych, co zawdzięcza nie pustej reklamie, ale realnym swoim możliwościom...że to program, który z wersji na wersję pokazuje wyraźny progres w możliwościach i stabilności.

JURCZ91

Teraz można żałować się więcej nie wzięło licencji jak były po około 15 zł za lifetime firewall Tongue
JURCZ91 napisał(a):Teraz można żałować się więcej nie wzięło licencji jak były po około 15 zł za lifetime firewall
Naprawdę licencje były tylko po 15zł? Ja licencje kupiłem w promocji gdzieś na początku 2012. Jeśli mnie pamięć nie myli to za premium i firewall razem zapłaciłem 50zł. Swoją drogą jest to dobry przykład, że opłaca się kupić wersję lifetime.
Program zakupiony. Dzięki za fajną promocje.
Wersja lifetime to trochę taka ściema, jak kabaretowe ciepłe lody w dzieciństwie.

Nie da się kupić ciepłych lodów, gdyż prawdziwe lody muszą być zamrożone i zasadniczo są zimne. Datpol, czyli producent SpyShelter nie jest Matuzalemem, który żyje od 1000 lat i będzie żył nadal przez kolejne 1000 lat. Stara się żyć tu i teraz i pomnażać swoje dochody. Ale to nic dziwnego. W istocie wszyscy tak postępujemy. Tzw. wersja lifetime to tylko obliczone na jakiś okres dodatkowe zyski, przez jakąś metodę wyliczania zysków w czasie. Aktualna w czasie życia i zachowań osoby kalkulującej te swoje zyski. Wobec upływu czasu sprzedawca jest tak samo bezbronny, jak kupujący.

Dobra opinia wśród ludzi jest nadal więcej warta, niż zyski osiągnięte dzięki tej dobrej opinii. To jakaś rzymska maksyma. Mam nadzieję, że jest nadal aktualna i wszelkie próby zamienienia dobrej opinii na wyższe zyski nie będą skuteczne.

W dzisiejszym świecie nie da się niestety założyć, jak długo Pan Janusz Siemienowicz, prowadzący działalność jako osoba fizyczna zarejestrowana w CEIDG w Olkuszu pod nazwą Datpol (Numer NIP 6371929041 Numer REGON 120012823) jej nie zakończy lub zawiesi. To jest producent programu i do niego trzeba kierować ewentualne spory prawne.

Oczywiście liczę na uczciwość Pana Janusza i ewentualne przekazanie podjętych tutaj zobowiązań w przypadku sprzedaży produktu do innej globalnej firmy, która zamieni lifetime na roczny abonament. Korzystałem z wersji free w domu. Teraz zdecydowałem się zakupić tzw. lifetime do firmy.

Program jest naprawdę bardzo dobry. Moja opinia jest zdecydowanie pozytywna. Polecam. Zalety można znaleźć na wątkach na Forum.

W przypadku zakupu na firmę można podać numer VAT UE. Wtedy Firma Digital River GmbH (która wystawia faktury) nie naliczy niemieckiego podatku VAT. Będzie jeszcze taniej. Niestety numer VAT UE musicie uzyskać przed dokonaniem zakupu.

Np.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Adi...witaj...jak zwykle wejście masz mocne Wink

Konto usunięte

to zrozumiałe w kontekście wielu lat, ale chyba sam przyznasz, że w przypadku np. najbliższych 2-3 jest to wybór bardziej opłacalny. Oczywiście optymistycznie zakładam, że w tym czasie firma nie padnie... Ale to taki wydatek, że można chyba sobie pozwolić na takie przypuszczenia, nieco inna skala niż np. inwestowanie na giełdzie :-)

Wysłano z telefonu

Jacenty

Witam,

pytanko z ranka

wie ktos moze kiedy zostanie zaktualizowane integrowanie sie SpyShelter Firewal z Windows 8.1 w Security Center ?
SpyShelter Premium mam ale chcialbym Firewal do Emsisoft Anti Malware.

Dziekuje z gory

Pozdrawiam

Jacek
Panowie...nigdy nie ma rzeczywistej gwarancji, że zakupiony towar zawsze będzie działać albo, że jego producent będzie będzie istnieć po wsze czasy. To zawsze jest tylko jakaś perspektywa na kilka-kilkanaście lat, bo tyle jesteśmy w stanie objąć realnie naszymi planami i chyba nikt nie patrzy dalej...realnie. Pewnie, że można zakładać rozwój na lat 20 i więcej, ale to raczej koncert życzeń, bo nikt z nas wróżką nie jest...w związku z tym inwestycję, jaką jest licencja "wieczysta" też musimy traktować w kategoriach tymczasowości Wink


Nie wiem, czy tego chcą, ponieważ sporo jest zastrzeżeń (no dobra było na pewno kiedyś) na temat zgodności z centrum i metod wykorzystania tej zgodności w celu ataków malware. Niektóre firmy się przed tym broniły (Symantec czy McAfee), a w tym wypadku SpySelter może ma swoją własna technologię, która wyklucza integrację....jest chyba wystarczająco mocno zintegrowany z systemem w inny sposób Smile
Tu jest nieco o podatnościach WMI w kontekście tej integracji...stary artykuł, ale chyba wciąż jeszcze interesujący

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jacenty

Witam,



dziekuje za szybka i wyczerpujaca odpowiedz, ja osobiscie uzywam EAM i OA Pro no i oczywiscie SpyShelter Premium, mam jednak tutaj wlasnie Laptopa od klijenta ktorego juz naprawilem, i gdzie juz jest zainstalowany EAM. Staram sie wlasnie przekonac goscia do zakupu SpyShelter Firewall , jednak ta nie integracja jakos sie mu nie widzi ze tak powiem. Dodam ze od jakiegos czasu namawiam klijentow do zakupu wlasnie SpyShelter, tutaj w Berlinie jest to malo znany soft. Niemcy kochaja wrecz Avire i AVG oczywiscie w darmowej wersji, a ja im polecam dodatkowo SpyShelter.

Co do dozywotniej licencji , cena jaka pobiera Firma jest dobra nawet jesli byla by to cena za rok. Program jest tego warty, a nic nie trwa wiecznie, a jesli chodzi o zauafanie , to komus trzeba w koncu wierzyc co nie :-)

Pozdrawiam serdecznie cala redakcje z Berlina

Jacenty