SafeGroup

Pełna wersja: Jaki płatny/darmowy pakiet zabezpieczający na średni laptop
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
System operacyjny:
Windows 8


Zastosowanie:
internet,filmy mniej wymagające gry

Specyfikacja komputera (opcjonalne):
Geforce GT 650M 2GB, Asuslapek nie był tani ,dwa lata temu kupowany sorki, że tylko takie informacje ale tyle wiem o tym lapku na którym chcę coś zainstalować. On nie jest mój i nie mam go przy sobie.
Mam nadzieje, że coś dobierzecie.

Cześć, czy moglibyście pomóc mi dobrać pod te informacje które Wam podałem jakiś zestaw zabezpieczający? Może być płatny. Coś typu NIS, KIS, AIS itp... Wink

Jacenty

Witam,

jezeli jestes zainteresowany Arcabit Internet Security 2014, mam wolna roczna subskrypcje do oddania. Doskonala wykrywalnosc i lekki dla systemu.

Pozdrawiam

Jacenty
Dziękuję za propozycję ale podziękuję... Smile

Jacenty

bit napisał(a):Dziękuję za propozycję ale podziękuję... Smile

Witam,

moge Ci zaproponowac F-Secure Internet Security 2015, ostatnia mi zostala, nie uzywam a szkoda zeby sobie lezala.

Pozdrawiam

Jacenty
@ bit
Sprecyzuj ciut dokładniej czego oczekujesz - to ma być gotowy pakiet czy oddzielne rozwiązania? Pełen automat czy bardziej rozbudowane możliwości konfiguracyjne?
Darmowe rozwiązanie

Avira+ Malwarebytes + Online Armor + Sandboxie + Paragon/Macrium Reflect

Opcjonalnie.
Firefox Adblock Plus(EasyList+EasyPrivacy, MalwareDomains) NoScript, RequestPolicy oraz FlashBlock
EMET:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

MVPS Hosts + HostsServer:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

+

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

VirtualBox:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

lub VMware Player

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Ogólnie płatne programy warte uwagi:
SpyShelter FW
Online Armor Premium
AppGuard
NoVirusThanks EXE Radar Pro
Sandboxie
ShadowDefender
VMware Wokrstation

Płatny zestaw polecam:
SpyShelterFW + AppGuard + Sandboxie/ShadowDefender + MBAM

Do tego jakiś antywirus do skanowania z bootCD bez stałej instalacji w systemie. Avira & Kaspersky rescue CD kłania się.
Lekko, przyjemnie i bardzo bezpiecznie, nie zapomnij o backup.

Chętnie przyjmę klucz do F-Secure. Smile

Chodzi mi o gotowe rozwiązania, darmowe mogą być ale wolałbym płatne.

Dzięki za info. Smile
Eset 8 + MBAM + zemana free
Wystarczy za beton
osoba które korzysta z tego lapka, jest w miarę ogarnięta ?? Znaczy wiesz, nie boi sie dużo pytań, za pytań, i troche rozumie ?? Czy raczej woli Automata ?
Hmm raczej automat.
To jak automat, to możemy odrzucić OA, bo firewall o swoje pyta, na początku, a potem to marzenie, ale podejrzewam tamtej osobie nie za bardzo będzie się chciało, i mogła by się pogubić.
Jeżeli wolisz płatne to poszedł bym w Nortona gdyż jest lekki dla komputera, i do tego automatyczny, a użytkownik po zainstalowaniu tak naprawdę nie musi nic robić. Do tego przystępna cena. Jeszcze wspomniany Eset, ale znowu tu jest drożej.
Do tego do przeglądarki co nieco dorzucić, wyżej widziałem koledzy inni podali już dodatki, a jak nie wiesz jakie zajrzyj w temat podwieszony który napisał nikita.
Do tego ustawił bym UAC na max i dorzucił nawet do przeglądarki jeszcze Hitmanpro Alert czy Malwarebytes Anti exploit. Skanery na żądanie to wiadomo, i tak w sumie był by komputer zabezpieczony lekko i z fajna ochroną.

Jacenty

bit napisał(a):
Chętnie przyjmę klucz do F-Secure. Smile

Wiatm,

subskrypcja zostala wyslana,

Pozdrawiam

Jacenty
Jest jeszcze nowy pakiet Emsisoftu, czyli EIS + ew. MBAM i MBAE.
wojek napisał(a):Jest jeszcze nowy pakiet Emsisoftu, czyli EIS + ew. MBAM i MBAE.
Dobra propozycja!
Od siebie polecam niezawodny CIS.
Przy Windows 8 nie ma potrzeby instalowania oprogramowania zabezpieczajacego firm trzecich. To co masz w systemie wystarczy Ci w 100%, sam posiadam laptop o podobnej konfiguracji i domyslny zestaw zabezpieczający sprawdza sie najlepiej. Nie ma sensu utrudniac sobie zycia, po prostu wylacz w przegladarce javascript oraz cookies a strony ktore czesto odwiedzasz dodawaj do wyjatkow. Poza Windows Defenderem polecilbym Ci jeszcze tylko Webroota, ale niestety na Windows 8 sprawia duzo problemow. Cala reszta to niepotrzebne, ociężałe molochy.