SafeGroup

Pełna wersja: Problemy z Comodo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
A jakie to błędy znalazłeś ? Smile
W instalatorze znalazłem pewien błąd. Po wyrazie nie dajemy spacji, tylko od razu dajemy przecinek Smiley

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kolejny błąd. W kreatorze konfiguracji jest napisane "Comodo Internet Security daje CI" powinno być "...daje Ci". Są to jednak niewielkie błędy Smiley

Kolejny: W Firewall alert a konkretnie w Ocenie Threatcast jest napisane "Ten alert ojawił się", powinno być: pojawił się.

W głównym oknie programu w menu "Ochrona proaktywna" nie mieści się w okienku "Tryb czystego"- PC się nie zmieściło
Plati napisał(a):W instalatorze znalazłem pewien błąd. Po wyrazie nie dajemy spacji, tylko od razu dajemy przecinek Smiley

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Kolejny błąd. W kreatorze konfiguracji jest napisane "Comodo Internet Security daje CI" powinno być "...daje Ci". Są to jednak niewielkie błędy Smiley

Kolejny: W Firewall alert a konkretnie w Ocenie Threatcast jest napisane "Ten alert ojawił się", powinno być: pojawił się.

W głównym oknie programu w menu "Ochrona proaktywna" nie mieści się w okienku "Tryb czystego"- PC się nie zmieściło


Dodatkowo, jest napisane "(...) powinieneś zaakceptować tą umowę" powinno być "tę umowę"
Creer: Napisz dokładnie gdzie to jest to im na forum napiszę.
"By zainstalować COMODO" lepiej by brzmiało: "Aby zainstalować COMODO".
zarejestrujcie się na forum Comodo i piszcie uwagi i propzycje do tego wątku -

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Smile
Co ciekawe u mnie nie występują nieścisłości o jakich piszecie Smile
Pablosss pobierałeś z tego linku co podawałem?
Tak, dokładnie.
A WY instalujecie ten CIS 3.9 bez modułu antywirusowego-prawda?
Czy ten program jest lepszy od Outpost Firewall Pro?
Czy nie obciąża bardziej systemu?
Pablosss napisał(a):Tak, dokładnie.


Dziwne, przeinstalowalem i znowu to samo. Czy mozesz pokazać screena z głównego okna CIS ? Sad

adam_993

Może masz "lewą" wersję?
Plati napisał(a):Czy mozesz pokazać screena z głównego okna CIS ? Sad


Jasne -->

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Jak instalowałeś tą wersję? Usuwałeś 3.8 i instalowałeś 3.9 czy robiłeś to w jakikolwiek inny sposób?
Pablosss ty masz tylko sam firewall Smile a ja mam CIS z wylaczonym AV. Odinstlowalem, czyscilem rejestr, zainstalowalem nowa wersje.
Tłumaczenie jest jedno, niezależnie od tego czy ma się cały pakiet czy tylko jego część Smile
ja miałem do testów zainstalowany CIS rc2, jak wyszła nowa wersja pobrało update i po restarcie już mam wersje final
jak na razie nie zanotowałem problemów z siecią

adam_993

Jeżeli chodzi o Internet z Oupostem, to ja miałem wszystko OK. A COMODO pobiera sie już z 40 minut.
adam_993 napisał(a):Jeżeli chodzi o Internet z Oupostem, to ja miałem wszystko OK. A COMODO pobiera sie już z 40 minut.


w tym czasie to ja już na dwóch kompach zainstalowałem i skonfigurowałem
co jest z tym pobieraniem u was tak zapchali servery

adam_993

No u mnie słaabo szło.
Ja chyba sie rozstane z Comodo. Nie filtruje połączeń.
Stron: 1 2 3