SafeGroup

Pełna wersja: 15 lat Ashampoo i spore promocje urodzinowe
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Dla wszystkich użytkowników znana od lat niemiecka firma Ashampoo z okazji swoich 15 urodzin oferuje spore zniżki na wiele swoich produktów...promocja trwa jeszcze tylko nieco ponad 16 godzin

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Co warto kupić że tak zapytam?
juh napisał(a):Co warto kupić że tak zapytam?
Raczej nic ta firma robi wszystko czyli nic ,ale są ludzie którzy sobie cenią programy tej firmy .
No właśnie też mnie się tak wydawało po wejściu na stronę z promocją. Do wszystkiego czyli do niczego.
Firma bardzo agresywna jeśli chodzi o reklamowanie swoich produktów. Bardzo dawno temu coś tam od nich pobrałem (podałem mejla) i do teraz zasypują mnie swoimi reklamami. Mam bardzo rozbudowany filtr niechcianych wiadomości:/

Eugeniusz

Na to się mówi "ashampooware" Wink
A11-11Q napisał(a):Firma bardzo agresywna jeśli chodzi o reklamowanie swoich produktów. Bardzo dawno temu coś tam od nich pobrałem (podałem mejla) i do teraz zasypują mnie swoimi reklamami. Mam bardzo rozbudowany filtr niechcianych wiadomości :/

A wszystkie subskrypcje odznaczyłeś?

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

terepeteme napisał(a):
juh napisał(a):Co warto kupić że tak zapytam?
Raczej nic ta firma robi wszystko czyli nic ,ale są ludzie którzy sobie cenią programy tej firmy .

Ashampoo ma dobre produkty ale jakoś zawsze wolałem konkurencje.
Kiedyś dłgo korzystałem z Burning Studio do nagrywania płyt znakomity program jedyny minus to dziwnie dużo ważący program jak na nagrywanie cd ale mimo to program był co najmniej rewelacyjny.
Chciałbym wypróbować Ashampoo WinOptimizer 2014 ale poczekam, może będzie za free na kilka miesięcy
Znam programy tej firmy...zwłaszcza do konserwacji i optymalizacji...jeszcze z czasów Win98 i to był poza System Mechanic drugi "rasowy" czyściciel jakiego używałem...nie było CCleanerów i innych jego darmowych klonów, nie było Wise i nawet Glary. Poza tym była zapora, przeglądarka grafiki, program do wypalania płyt wspomniany przez Quassara i pewnie wiele innych na próbę. Owszem firma ma silny marketing i często wrzuca informacje na skrzynki pocztowe, ale to normalne...biznes.
Nie wiem, czy niektórzy wciąż sobie przypominają swoje nadzwyczajne zainteresowanie Ashampoo Anti-Malware? Smile To wciąż dobry AV.
owszem to jest nadal dobry Av nawet przez jakis czas go uzywalem i nawet bylem z niego zadowolony ,ale po jakims czasie zrezygnowałem z niego na rzecz F-Security bo jest lekki i nie muli tak systemu jak Ashampoo Anti-Malware.Chociaz teraz to nie wiem jakAshampoo Anti-Malware się zachowuje bo juz od jakiegos czasu go nie uzywam.

Jacenty

Arkovianin napisał(a):Chciałbym wypróbować Ashampoo WinOptimizer 2014 ale poczekam, może będzie za free na kilka miesięcy

Witam,

Ashampoo WinOptimizer 2014 jest darmowa wersja Ashampoo WinOptimizer 14.

Do pobrania tutaj

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


tutaj dostaniesz klucz do darmowej wersji Ashampoo WinOptimizer 2014

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


jesli chodzi o Ashampoo Anti-Malware , nie jest juz rozwijany na rzecz Ashampoo Antivirus 2014. Pare dni temu pisalem do nich z zapytaniem czy Produkt ten bedzie dalej rozwijany, ortzymalem pozytywna odpowiedz ze tak i propozycje kupienia produktu na 3 lata za 30 Euro ( mozna sobie przeliczyc). Uzywam go na jednym z roboczych PC i czasami testujac paczki zawierajace zlosliwe oprogramowanie ma jedne z najwyzszych wynikow, lepsze niz BD,Eset,F-Secure,Panda. Polecam , juz nie jest taki ciezki i biorac od uwage ze posiada silnik Emsisoft i Bitdefender jego cena jest duzo nizsza niz Emsisoft Anti Malware.


Pozdrawiam

Jacenty