SafeGroup

Pełna wersja: ESET NOD32 Antivirus za darmo na rok
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Cytat:ESET NOD32 to program antywirusowy słowackiej firmy ESET charakteryzujący się bardzo szybkim silnikiem skanującym zasoby systemowe.
Galeria programu

NOD32 chroni przed różnego rodzaju wirusami, komponentami szpiegującymi (spyware), reklamowymi (adware) oraz phishingiem, sprawdzając w czasie rzeczywistym wszystkie otwierane, uruchamiane i zapisywane zbiory, pliki pobierane z Internetu oraz pocztę elektroniczną. Program cechuje wysoki stopień wykrywalności wirusów, co zawdzięcza m. in. zaawansowanej technologii heurystycznej umożliwiającej wykrywanie nowych, jeszcze nie sklasyfikowanych wirusów. Oprócz tego zaletą programu jest bardzo duża szybkość skanowania i niewielkie wymagania systemowe.

Promocja przeznaczona dla Niemiec, Szwajcarii i Austrii należy posiadać ip jednego z tych krajów.

Strona z promocją:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ciekawy jestem czy rok liczy się od instalacji czy momentu wygenerowania klucza
Od momentu aktywacji klucza na ich stronie i otrzymania nazwy użytkownika i hasła.
Jak już wspominamy o aktywacji to proszę uprzejmie - strona gdzie można zarejestrować wcześniej wygenerowany klucz:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś po skorzystaniu z takiego promo, które było dla innego kraju program po miesiącu zablokował mi licencję.
rafikrafiki napisał(a):Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś po skorzystaniu z takiego promo, które było dla innego kraju program po miesiącu zablokował mi licencję.

Dobrze, że licencji nie kupiłeś od kogoś i Ci zablokowano, bo byś nie miał ani pieniędzy, ani licencji.
PS. Promocja została zawieszona do poniedziałku ( 03.11.2014 ).

Powód jest taki, że nieczęsto organizowane są darmowe promocje na produkty firmy ESET.

Dużym zainteresowaniem cieszą się promocje na trzymiesięczne licencje, a co dopiero na jeden rok.

Przerosło to oczekiwania wszystkich i na obecną chwilę zabrakło wolnych kluczy.

Niemniej jednak promocja ma ponownie ruszyć już od najbliższego poniedziałku.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Specjalne instalatory:

ESET NOD32 Antivirus c''t-Edition 2014 32bit:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ESET NOD32 Antivirus c''t-Edition 2014 64bit:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Oczywiście wpierw należy udać się na stronę promocyjną i wygenerować specjalny klucz:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Przez ile te instalatory będą dostępne i do kiedy trwa promocja?
Cytat:Beim registrieren Ihrer Lizenz ist ein Fehler aufgetreten. Bitte wenden Sie sich an unseren Support.

Cytat:Podczas rejestracji licencji, wystąpił błąd. Prosimy o kontakt z działem obsługi.

Nie bangla mi coś ta aktywacja =\
zbc napisał(a):Przez ile te instalatory będą dostępne i do kiedy trwa promocja?

Od wczoraj tj. 2014-11-03 ponownie ruszyła promocja.

Już dokładnie tłumaczę o co chodzi:

1. W pierwszej kolejności musimy posiadać adres IP jednego z wymienionych krajów: Niemcy, Austria, Szwajcaria.

2. W kolejnym kroku wchodzimy na tą stronę promocyjną:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i szukamy takiego formularza

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Formularz wypełniamy według przedstawionego schematu ( najlepiej, żeby wszystko odnosiło się do danego kraju np. Niemiec: niemieckie imię i nazwisko, miejscowość, ulica, kod pocztowy, numer telefonu etc. ).

3. Jeżeli wszystko dobrze wypełniliśmy, powinniśmy otrzymać kod złożony z dwudziestu znaków

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


4. Następnie wchodzimy na tą stronę rejestracyjną:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

i uzupełniamy ją według poniższego schematu

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Ważne by użyć tych samych danych, które użyło się na stronie promocyjnej ( punkt 2 ).

5. Ze względu na dużą popularność promocji, nie zawsze uda Nam się za pierwszym razem wygenerować Nazwę Użytkownika i Hasło. Przy odrobinie szczęścia otrzymamy taki komunikat

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

Jednak najczęstszym widokiem jest taki komunikat

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


6. Nazwa Użytkownika i Hasło pasują tylko i wyłącznie do produktu: ESET NOD32 Antivirus ( zdarzały się przypadki aktywacji na produkcie ESET Smart Security, jednak po kolejnych aktualizacjach baz sygnatur wirusów, wyskakiwał komunikat o błędzie: Nieprawidłowa Nazwa Użytkownika i Hasło ).

Komu uda się poprawnie wygenerować Nazwę Użytkownika i Hasło, może pobrać jeden z poniższych instalatorów:

ESET NOD32 Antivirus ( wersja 32-bitowa ):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]

ESET NOD32 Antivirus ( wersja 64-bitowa ):

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Miłego użytkowania życzę Smile

PS. Popularność promocji jest bardzo duża, więc im szybciej skorzysta się z niej, tym lepiej.
Można zainstalować Eset w wydaniu z polskim językiem u mnie poszło .
Wychodzą na jaw skutki popularności promocji:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Dziękuję bardzo za informacje.
To nie ja chcem skorzystać z ESET-A, tylko ktoś mnie poprosił, o licencję Wink.
zbc napisał(a):
Dziękuję bardzo za informacje.
To nie ja chcem skorzystać z ESET-A, tylko ktoś mnie poprosił, o licencję Wink.

Proszę uprzejmie Grin
Witam. Mam prośbę, czy ktoś mógłby mi podesłać licencje na eset nod antywirus, gdyż nie udało mi się wygenerować kodu. Byłbym wdzięczny. Pozdrawiam Smile

Jacenty

Zbyniek81 napisał(a):Witam. Mam prośbę, czy ktoś mógłby mi podesłać licencje na eset nod antywirus, gdyż nie udało mi się wygenerować kodu. Byłbym wdzięczny. Pozdrawiam Smile

Witam,

dostałeś już jakąś licencje ?

EDIT: sprawdź pocztę i miłego korzystania Smile

Pozdrawiam

Jacenty
Jacenty napisał(a):
Zbyniek81 napisał(a):Witam. Mam prośbę, czy ktoś mógłby mi podesłać licencje na eset nod antywirus, gdyż nie udało mi się wygenerować kodu. Byłbym wdzięczny. Pozdrawiam Smile

Witam,

dostałeś już jakąś licencje ?

EDIT: sprawdź pocztę i miłego korzystania Smile

Pozdrawiam

Jacenty

To będzie miał dwie licencje bo już mu wysłałem z dobre 30 minut temu - jak nie dalej Wink
Co wy tacy dobrzy? Na Eam tez tak rozdajecie? Załapie sie? A co do tematu to własnie jakbym miał na słabszym kompie sie zabezpieczać to Mbae i Zemane jako uzupełniające programy anty exploit i anty keylogger tym bardziej że EMET nie każdy system przyjmie.

Jacenty

Pablo fanatyk napisał(a):Co wy tacy dobrzy? Na Eam tez tak rozdajecie? Załapie sie? A co do tematu to własnie jakbym miał na słabszym kompie sie zabezpieczać to Mbae i Zemane jako uzupełniające programy anty exploit i anty keylogger tym bardziej że EMET nie każdy system przyjmie.

Witam,

na jakim systemie nie można zainstalowaćEmet 5.1 ?

Pozdrawiam

Jacenty
Stron: 1 2 3