SafeGroup

Pełna wersja: Eset czy Eam
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Win7:



Ogólne:



Witam, potrzebuje dobrać do OA free jakiś Av i teraz mogę wybrać między Eset, EAM i Mbam pro. Interesuje mnie duża wykrywalność, lekkość, dobra ochrona zero day, mała podatność na false-positive. Co byście polecili?.

Jacenty

Witam,

Emsisoft Anti Malware 9 aktualnie 30% taniej, tej samej firmy co OA. Dobry zestaw, wysoka wykrywalność do tego lekki dla systemu.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Pozdrawiam

Jacenty
Używałem Eseta. Obecnie posiadam EAM.
Oba pakiety są bardzo dobre. Składniam się Emimsoftu z uwagi na ich moduł HIPS''a który jest znacznie lepszy niż ten esetowy.
Oba lekkie i z dużą wykrywalnością.
Dziękuje za odpowiedzi, do Online Armor free dodam EAM. Jest sens dokładać do tego zestawu SS free czy dubluje się z OA ?
Spróbuj taki zestawOA Free to tego Baidu Antywirus na żądanie Malwarebytes Anti-MalwarelubEmsisoft Emergency Kit , albo HitmanPro
Witam. Ja bym zaproponował do OA Eseta a skaner on-demand EEK od Emsisoftu bo chodzi Ci o lekkość a Eset jest lżejszy jednak od EAM a tak będziesz miał obydwu firm ochrone na kompie.

Tibu 11

Eset jak i Emsisoft Anti Malware 9 cechuję ich bardzo dobra skuteczność wykrywaniu nowych zagrożeń.

Więc który jest lepszy ?? Myślę że Eset który posiada zaawansowaną blokadę programów typu exploit i jako jedyny ma Ochrona przed lukami
w protokołach sieciowych.

Proponuje Ci żebyś przetestował je na swoim kompie i wybrał ten który cię zainteresuje.


A jeżeli z bezpłatnych AV to polecam Baidu + zaporę PC Tools
Mam klucze na te softy więc szkoda żeby się marnowały, chwilowo podziękuje za darmowe rozwiązania. Wracając do zestawu wydaje mi się że EAM powinien chyba lepiej współpracować z OA jedna"stajnia", ale czy tak jest nie mam pojęcia. Zostawiłem EAM i OA free i dorzuciłem do tego MBAM pro. Zobaczę jak będzie razem wszystko grało.
Geniusz więc mając Eseta z nowym modułem ochrony przed exploitami chyba bezzasadne jest trzymanie MBAE?

Tibu 11

Pablo fanatyk napisał(a):Geniusz więc mając Eseta z nowym modułem ochrony przed exploitami chyba bezzasadne jest trzymanie MBAE?

W takim razie nie potrzeba Ci MBAE
ESET czy EAM ama lepszą wykrywalność?

Tibu 11

zbc napisał(a):ESET czy EAM ama lepszą wykrywalność?

Stawiam na Eseta :

-ranking Testów AV
-intuicja Smile

Jacenty

Panowie pozwolą ze sie przyłączę Smile

zdecydowanie EAM

np.:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Eset - 98,7%
EAM - 99,5%

PS. porównaj sobie Fortinet i Baidu

pozdrawiam

Jacenty

Eugeniusz

EAM. Eset się skończył.

Jacenty

Eugeniusz napisał(a):EAM. Eset się skończył.

co prawda to prawda Smile

pozdrawiam

Jacenty

Tibu 11

Jacenty napisał(a):Panowie pozwolą ze sie przyłączę Smile

zdecydowanie EAM

np.:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Eset - 98,7%
EAM - 99,5%

PS. porównaj sobie Fortinet i Baidu

pozdrawiam

Jacenty


ok
Eugeniusz napisał(a):EAM. Eset się skończył.
To znaczy??

Eugeniusz

Eset był dobry, ale z 7 lat temu. Teraz to wiesz, coś tam sobie klepią, wyniki mają względnie dobre (katastrofy nie ma), ale jeśli płacić, to wolałbym zapłacić Austriakom z Emsisoftu. Dlaczego? Bo są dobrzy. A dlaczego są dobrzy? Bo są dobrzy i tani.
Eugeniusz napisał(a):Eset był dobry, ale z 7 lat temu. Teraz to wiesz, coś tam sobie klepią, wyniki mają względnie dobre (katastrofy nie ma), ale jeśli płacić, to wolałbym zapłacić Austriakom z Emsisoftu. Dlaczego? Bo są dobrzy. A dlaczego są dobrzy? Bo są dobrzy i tani.

Adamie - przypomniałeś mi jedne, dobre powiedzenie: " Dlaczego tania wódka jest dobra? Bo jest dobra i tania " Grin A wracając do tematu - również polecam produkty ze stajni Emsisoftu, bo są stworzone do tego, do czego mają służyć, czyli do ochrony.
Nie dla mnie ten wybór, tylko pomagam komuś. Osobiście posiadam CIS i EAM Wink
Stron: 1 2