SafeGroup

Pełna wersja: Co zamiast Kaspersky'iego?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.

Pod sam koniec licencji na KIS program zaczął płatać figle bo nie działa mi moduł "Bezpieczne Pieniądze" i wyskakuje komunikat "Uruchomienie bezpiecznej przeglądarki nie powiodło się" chociaż kiedyś działał bez problemu.

Także proszę Was o pomoc w znalezieniu innego programu bo tracę do niego powoli cierpliwość.
Wybór padł na Eset Smart Security 8 albo na 360 Total Security tylko który pakiet jest lepszy?
Używałem też Bitdefender Internet Security 2015 ale producent chyba zapomniał o nas bo nie aktualizuje wersji programu.

Proszę o pomoc.

Jacenty

Witam



Arteey napisał(a):Także proszę Was o pomoc w znalezieniu innego programu bo tracę do niego powoli cierpliwość.
Wybór padł na Eset Smart Security 8 albo na 360 Total Security tylko który pakiet jest lepszy?
Używałem też Bitdefender Internet Security 2015 ale producent chyba zapomniał o nas bo nie aktualizuje wersji programu.

Proszę o pomoc.

Bitdefender to jak najbardziej dobra alternatywa dla Kasperskiego i na pewno lepsza niż twój aktualny wybór. Jeśli chodzi o wersje programu to nie mylić z wersjami aktualizacji antywirusa. Tak już jest u większości producentów oprogramowania i to nie tylko zabezpieczającego, ze wersje tego programu w danym języku (w tym wypadku Polska wersja) wydawane są w późniejszym czasie niż oryginalna Angielska wersja. Związane jest to z tłumaczeniami tego softu jak i z innymi czynnikami(umowy itp), co nie oznacza w żadnym wypadku ze ta wersja jest gorsza. Wiec jeżeli jesteś zadowolony z pracy Bitdefender na twoim systemie to powinieneś z niego skorzystać, tym bardziej ze pełno jest wszelakich promocji tego softu.


Pozdrawiam

Jacenty

Tibu 11

Eset Smart Security 8 - Bardzo dobra wykrywalność , posiada zaporę sieciową : Ochrona przed lukami w protokołach sieciowych (jako jedyny av) ,ochrona (usb) przeglądarki , posiada ochronę programów typu exploit, posiada skaner Facebooka i Twittera. Eset jest nieodczuwalny dla komputera.


360 Total Security pochodzi z Chin , Wykrywalność jest troche lepsza o Eseta (1,lub 2 %),ma 2 własne silniki + silnik bitdefendera i aviry, ochrona (usb) przeglądarki (prywatność) , posiada moduł anti keyloger.


Czego Eset nie ma wobec 360 Total Security >
- 2 silników (bitdefendera i aviry)
- modułu anti keyloger


Czego 360 Total Security nie ma wobec Esetu ?
- zapory sieciowej
- ochrony programów typu exploit
-skanera Facebooka i Twittera


Propozycja : zainstaluj sobie 2 av (tak zeby nie było w jednakowym czasie) i wybierz ten który Ci się spodoba. Pozdrawiam
Arteey napisał(a):Witam.

Pod sam koniec licencji na KIS program zaczął płatać figle bo nie działa mi moduł "Bezpieczne Pieniądze" i wyskakuje komunikat "Uruchomienie bezpiecznej przeglądarki nie powiodło się" chociaż kiedyś działał bez problemu.

Także proszę Was o pomoc w znalezieniu innego programu bo tracę do niego powoli cierpliwość.
Wybór padł na Eset Smart Security 8 albo na 360 Total Security tylko który pakiet jest lepszy?
Używałem też Bitdefender Internet Security 2015 ale producent chyba zapomniał o nas bo nie aktualizuje wersji programu.

Proszę o pomoc.

Użytkowniku, czego dokładnie oczekujesz od pakietu ?
Czy ma być to jeden pakiet w postaci Internet Security, wchodzą widzę w grę płatne jak i darmowe rozwiązania.
Czy wszystko ma być lekkie ?

Podam ci jeszcze inne lekkie rozwiązanie, Norton

Konto usunięte

Arteey napisał(a):Używałem też Bitdefender Internet Security 2015 ale producent chyba zapomniał o nas bo nie aktualizuje wersji programu.

Niestety polska edycja jest najczęściej sporo w tyle za angielską - winę za to ponosi z tego co mi wiadomo dystrybutor.
Jeżeli nie przeszkadza Ci używanie obcojęzycznej, to zainstaluj angielską. Będziesz miał przynajmniej natychmiastowe aktualizacje i poprawki błędów, a BitDefender często wydaje nowe wersje.
Czy Norton Security a Internet Security to to samo?

Konto usunięte

Nie, Norton Security to zupełnie nowa odsłona. Klucze z IS nie pasują do NS i odwrotnie.
Emsisoft + SpyShelter oraz Sandboxie/Shadow Defender
lukasamd napisał(a):Klucze z IS nie pasują do NS i odwrotnie.
Racja Beer
Wciąż jednak istnieje możliwość transferu licencji z wersji Internet Security do nowszej linii produktów - do załatwienia od ręki -> rejestracja aktualnej licencji na Norton Account oraz kontakt z supportem.

A z cyklu uwagi subiektywne...

Arteey napisał(a):Wybór padł na Eset Smart Security 8 albo na 360 Total Security tylko który pakiet jest lepszy?
Eset, choć zaznaczam, że o mojej opinii decyduje w tym przypadku moje postrzeganie wizerunku producenta wspomnianego softu Wink

Arteey napisał(a):Używałem też Bitdefender Internet Security 2015 ale producent chyba zapomniał o nas bo nie aktualizuje wersji programu.
Po kilku podejściach osobiście mogę stwierdzić jedno - to dobry i kompleksowy pakiet, ale lubiący rozrabiać w systemie (dotyczy to oczywiście Win8.1).
Spróbuj szczęścia z Webrootem albo Bitdefenderem. Na obydwa znajdziesz promo na 6 i 9 miesięcy. Dodatkowo w którymś Polskim magazynie komputerowym, bodajże Komputer Świat dają kluczyk na rok. Koszt gazety to chyba 6,99, więc nie zbiedniejesz.

Tibu 11

Webrot ostatnio fatalnie wykrywa nowe malware ...

Konto usunięte

Geniusz napisał(a):Webrot ostatnio fatalnie wykrywa nowe malware ...

Pamiętajmy, że przynajmniej w teorii jego działanie jest inne tj. usuwa je po restarcie.
Twórcy wielokrotnie na przestrzeni kilku lat tłumaczyli, że skany na żądanie nie mają w jego wypadku sensu.
Oczywiście czy akceptujemy tego typu tłumaczenie to już inna broszka...
lukasamd napisał(a):
Geniusz napisał(a):Webrot ostatnio fatalnie wykrywa nowe malware ...
Pamiętajmy, że przynajmniej w teorii jego działanie jest inne tj. usuwa je po restarcie.
Czasami rzeczywiście usuwa dopiero po restarcie (w większości przypadków nie jest on jednak wymagany), a blokuje już w momencie próby uruchomienia, przynajmniej w większości zagrożeń, teoretycznieWink
Tak działa chmura i dokonana w jej zasobach weryfykacja i to nie tylko w przypadku Webroota Smile