SafeGroup

Pełna wersja: Bitdefender Internet Security 2015 na 9 miesiecy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2

Jacenty

Witam

BitDefender Internet Security 2015 na 9 miesięcy, proszę tylko pamiętać ze masz 30 dni na aktywacje po otrzymaniu klucza.

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



Pozdrawiam

Jacenty

Eugeniusz

Promocja kaputt, nicht funktioniert Craze, albo ja ślepy jestem... a szkoda, mam ochotę na BitDefendera...

Jacenty

Eugeniusz napisał(a):Promocja kaputt, nicht funktioniert Craze, albo ja ślepy jestem... a szkoda, mam ochotę na BitDefendera...

Nie możliwe , właśnie dostałem klucz Smile


Edit: Właśnie podałem innego maila i tez dostałem Smile
Klucze wysyłane są na pocztę.
Pozdrawiam

Jacenty

Tibu 11

oj promo się skończyło ....

Jacenty

Geniusz napisał(a):oj promo się skończyło ....

Witam,

wcale się nie skończyło, trwa nadal. Właśnie próbowałem i dostałem nowy klucz. Jeśli ktoś ma problemy a chce licencje piszcie na PW podając maila na jaki ma przyjść klucz.

Pozdrawiam

Jacenty

Tibu 11

ajć , gdzie na stronie podaje się @ ??
Podejrzewam, ze polskie maile nie przechodzą, lub z polskiego ip też nie da rady.

Jacenty z racji ze mieszka w Niemczech, i promocja jest niemiecka, to może być problemem.

Jacenty



witam,

możliwe ze na polskie mail nie przychodzą i z polskiego IP się nie da, ale na stronie nie widziałem żeby były jakieś ograniczenia. Mozna spróbować z ,malia gdzie końcówka jest np. com a nie pl. Do przeglądarki można dodać np. zenmate i tez powinno pójść.

Pozdrawiam

Jacenty
Niestety, ja również nie mam pojęcia gdzie wpisać adres email. Po kliknięciu w Twój link odsyła mnie na bitdefender.de. Próbowałem skorzystać z niemieckiego proxy, ale dalej to samo. Jakbyś mógł to zrobić to bardzo bym prosił o kluczyk. Z góry dziękuję.

Jacenty

sprawdź proszę PWSmile


A tak powinna wyglądać ta stronka

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]



zaznaczyłem gdzie wpisać mail.Smile

Pozdrawiam

Jacenty
Wielkie dzięki, mnie niestety przenosi wciąż na główną stronę. Mieszkasz w Niemczech? Możliwe że filtrują użytkowników po IP i stąd takie problemy.
Jak ktoś ma problem z otrzymaniem klucza to pisać do mnie w treści podając e-mail na jaki adres ma zostać wysłany klucz. Chętnie pomogę.
Niestety ale promocja wygasła. Łączę się z niemieckiego proxy i przenosi na główną stronę.

Jacenty

juh napisał(a):Niestety ale promocja wygasła. Łączę się z niemieckiego proxy i przenosi na główną stronę.



promocja jest cały czas aktualna, jeżeli nie może ktoś wejść na stronkę to proszę podać na PW mail na jaki ma zostać wysłany klucz. Możliwe ze naprawdę potrzebne jest niemieckie IP. Chętnie pomogę Smile

Pozdrawiam

Jacenty
Kurcze pierwszy raz spotykam się z tym, że mając adres niemiecki przez Proxy nie widzę promocji. Ostatni raz kupwoałem CyberGhost :/

Jacenty

juh napisał(a):Kurcze pierwszy raz spotykam się z tym, że mając adres niemiecki przez Proxy nie widzę promocji. Ostatni raz kupwoałem CyberGhost :/

dodaj do Firefox Zenmate:

[Aby zobaczyć linki, zarejestruj się tutaj]


Edit: Faktycznie po zmianie IP w ZenMate na angielskie przekierowało mnie na stronę główną Bidefender. Jak już wcześniej pisałem jak ktoś chce klucz to proszę o info na PW z mailem wtedy chętnie pomogę. Smile

Pozdrawiam

Jacenty
ZenMate umożliwia mi wejście na stronę promocji ale klucz jest niemożliwy do uzyskania - wykrywa nieprawidłowe IP. Chyba wzięli się za krętaczy. Jeszce nie tak dawno w podobnej promocji udało mnie się obdzielić całą rodzinę kluczami Smile

Jacenty

juh napisał(a):ZenMate umożliwia mi wejście na stronę promocji ale klucz jest niemożliwy do uzyskania. Wykrywa nieprawidłowe IP. Chyba wzięli się za krętaczy. Jeszce nie tak dawno w podobnej promocji udało mnie się obdzielić całą rodzinę kluczami Smile

A chcesz klucz ?
Nie dziękuję, mam z poprzedniej promocji Smile Niech inni z niej skorzystają, pozdrawiam.

Jacenty

juh napisał(a):Nie dziękuję, mam z poprzedniej promocji Smile Niech inni z niej skorzystają, pozdrawiam.

Jakby co służę uprzejmie i pozdrawiam Smile



Jacenty
Stron: 1 2