SafeGroup

Pełna wersja: Konkurs Emsisoft Mobile Security
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Firma Emsisoft w tym roku wprowadziła na rynek swój nowy produkt Emsisoft Mobile Security, który zapewnia zaawansowaną i skuteczną ochronę smartfonów i tabletów z systemem Android. W związku z tym przygotowałem mały konkurs specjalnie dla czytelników SafeGroup.pl.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcRQ0tqB4Y29qP4jcquaC0M...G4GPu5BfKg]

SPONSOR NAGRODY: Mikołaj
NAGRODA : 2x Emsisoft Mobile Security - Licencja na 1 rok/1 Urządzenie (Android)

Zasady konkursu:
1. Wziąć udział w konkursie może każdy, kto założył konto przed ogłoszeniem zasad konkursu i ma więcej niż 10 wysłanych postów.
2. Każda osoba może zgłosić się tylko jeden raz.
3. Zgłoszeń proszę dokonywać w tym temacie, pisząc posta o treści na przykład "zgłaszam się", "biorę udział w konkursie".
4. Każdy zgłaszający w momencie wysłania postu otrzymuje przydzielony mu (i tylko jemu) indywidualny numer posta. Po zakończeniu procedury zgłaszania, organizator konkursu ułoży formularz w serwisie Random.org (metoda Random Sequence Generator), który wygeneruje zestaw losowo wygenerowanych liczb. Pierwsze 2 numery zdobywają nagrodę. Zwycięzcy muszą w ciągu 7 dni zgłosić chęć odebrania nagrody. Jeśli użytkownik zrezygnuje z nagrody lub nie odbierze nagrody w terminie, nagroda trafia do kolejnej osoby z listy.
5. Konkurs trwa do 30.11.2014 do godziny 12:00.

----------WYNIKI----------
Nagrody zdobywają numery postów:
[Obrazek: 828]
24 - tofana
21 - Sorgi

Gratuluję.Nagroda będzie oczekiwać przez 7 dni, do soboty 6 grudnia, godziny 12:00. W celu odebrania nagrody, proszę napisać do mnie prywatną wiadomość.
Wszystkim pozostałym biorącym udział w konkursie, dziękuję za udział, oraz życzę szczęścia w kolejnych konkursach SG.

Pozdrawiam,

Mikołaj
Zgłaszam się
Biorę udział w konkursie
Zgłaszam się
Biorę udział w konkursie
Obecny Wink

Biorę udział w konkursie Smile

Tibu 11

Świętny konkurs - zgłaszam się

Jacenty

Witam

biorę udział w konkursie

Pozdrawiam

Jacek
Pablo melduje się i zgłasza w konkursie.
Zgłaszam się do udziału w konkursie Smile
zgłaszam się
Zgłaszam się
Zgłaszam się
biorę udział w konkursie
Proszę również mnie dopisać do konkursu
Zgłaszam się
Proszę mnie też dopisać do konkursu
A pomyśleć że zastanawiałem się czy nie kupić Wink

Zgłaszam się
Zgłaszam akces
Zgłaszam się również.
Stron: 1 2